SiolNET. Sportal Prva liga
0,59

termometer

  • Messenger
  • Messenger
Pripravljalne tekme (4. in 5. februar)

Maribor zadal Rožmanu prvi poraz, odkar se je vrnil v Celje

0,59

termometer

Mura začetek priprav Čontala | Damir Čontala je v petek popeljal nogometaše Mure do odmevne zmage nad Sturmom. | Foto: Blaž Weindorfer / Sportida
Damir Čontala je v petek popeljal nogometaše Mure do odmevne zmage nad Sturmom. Foto: Blaž Weindorfer / Sportida

Konec tedna je zelo pester, saj je večina slovenskih prvoligaških klubov odigrala generalko za začetek spomladanskega dela. Jesenski prvak Maribor je v gosteh ugnal Celjane, ki so tako prvič izgubili po vrnitvi Simona Rožmana, podprvak Koper je bil boljši od Primorja, Bravo od graškega Sturma, Tabor od Gorice, Aluminij pa je remiziral z graškim Gakom. Domžale so v petek kar s 7:0 pomendrali Rudar iz BiH, Mura pa je dočakala prvo zmago pod vodstvom Damirja Čontale.

Marko Šuler Sportal Občuduje Zlatka Zahovića in pazi, da ga ne pojejo morski psi

Vrhunci visoke zmage Domžal nad Rudarjem:

Maribor

Datum Tekma Strelci za Maribor
16. 1. Maribor : Triglav Kranj (Slo/2) 4:0 Vipotnik 3, Šturm
22. 1. Maribor : LASK Linz (Avt/1) 2:1 Mitrović, Mutavčić
25. 1. Maribor : Crvena zvezda (Srb/1) 1:1 Mudrinski
26. 1. Maribor : Voždovac (Srb/1) 1:2 avtogol
29. 1. Maribor : Levski Sofija (Bol/1) 2:2 Repas, Ivanović
5. 2. Celje (Slo/1) : Maribor 0:2 Mudrinski, Sirk

Koper

Datum Tekma Strelci za Koper
8. 1. Koper : Opatija (Hrv/2) 0:1 /
16. 1. Koper : Dinamo Zagreb (Hrv/1) 2:4 Colley, Kubala
22. 1. Koper : Kapfenberg (Avt/2) 2:0 Osuji, Barišić
23. 1. Dekani (Slo/2) : Koper 0:2 Žužek, Barišić
26. 1. Koper : Rudar Prijedor (BiH/1) 0:2 /
29. 1. Koper : Krka (Slo/2) 3:1 Colley 2, Žužek
5. 2. Primorje (Slo/2) : Koper 1:3 Colley 2, Osuji

Olimpija

Datum Tekma Strelci za Olimpijo
11. 1. Olimpija : Dinamo Zagreb (Hrv/1) 0:2 /
15. 1. Olimpija : Osijek (Hrv/1) 0:3 /
22. 1. Olimpija : Szombathelyi Haladas (Mad/2) 2:3 avtogol, Tall
25. 1. Olimpija : Slovacko (Češ/1) 3:0 Prtajin 2, Ziljkić
29. 1. Olimpija : Rudar Prijedor (BiH/1) 2:0 Tall, Aldair
2. 2. Olimpija : Orijent (Hrv/2) 3:0 Prtajin 2, Kvesić
2. 2. Olimpija : Javor Ivanjica (Srb/2) 2:2 Aldair 2

Mura

Datum Tekma Strelci za Muro
12. 1. Mura - Kapfenberg (Avt/2) / odpovedana  
15. 1. Mura : Nafta (Slo/2) 2:2 Mulahusejnović, Kasalo
22. 1. Mura : Lech Poznan (Pol/1) 1:4 Horvat
26. 1. Mura : Čukarički (Srb/1) 1:1 Mulahusejnović
30. 1. Mura : Slavia Sofija (Bol/1) 2:3 K. Cipot, Horvat
4. 2. Mura : Sturm Gradec (Avt/1) 2:0 avtogol, Lotrič

Bravo

Datum Tekma Strelci za Bravo
12. 1. Bravo : Budafoki (Mad/2) 1:1 Trdin
15. 1. Bravo : Rijeka (Hrv/1) 0:3 /
19. 1. Bravo - Gorica (Slo/2) / odpovedana  
22. 1. Gorica (Hrv/1) : Bravo 2:1 Bajde
27. 1. Bravo - Wolfsberger AC (Avt/1)/odpovedana  
28. 1. Bravo : Aluminij (Slo/1) 1:0 Maružin
3. 2. Bravo : Stadl-Paura (Avt/3) 11:0  
5. 2. Bravo : Sturm Gradec (Avt/1) 1:0 Kurež

Domžale

Datum Tekma Strelci za Domžale
12. 1. Domžale : Rijeka (Hrv/1) 3:2 Jakupović 2, Zogović
15. 1. Domžale : Budafoki (Mad/2) 2:2 Georgijević, Vuk
19. 1. Domžale : Dinamo Zagreb (Hrv/1) 0:3 /
20. 1. Domžale : Orijent (Hrv/2) 0:3 /
26. 1. Domžale : Austria Celovec (Avt/1) 0:2 /
28. 1. Domžale : Slovacko (Češ/1) 3:1 Jakupović 2, Ibričić
3. 2. Domžale : Brinje Grosuplje (Slo/3) 0:1 /
4. 2. Domžale : Rudar Prijedor (BiH/1) 7:0 Georgijević 3, Jakupović 2, Jurilj, Ilenič

Celje

Datum Tekma Strelci za Celje
16. 1. Varaždin (Hrv/2) : Celje 1:2 Zec, Džumhur
22. 1. Celje : Krilja Sovetov (Rus/1) 1:1 Božić
25. 1. Celje : Kuban Krasnodar (Rus/2) 1:0 Kuzmanović
29. 1. Celje : Torpedo Moskva (Rus/2) 1:1 Vrbanec
5. 2. Celje : Maribor (Slo/1) 0:2 /

Tabor

Datum Tekma Strelci za Tabor
15. 1. Dekani (Slo/2) : Tabor 1:1 Stančič
22. 1. Osijek (Hrv/1) : Tabor 3:0 /
26. 1. Tabor : Brinje Grosuplje (Slo/3) 2:2 Bongongui, Mory
28. 1. Tabor : Austria Celovec (Avt/1) 2:2 Stančič, Bongongui
29. 1. Primorje (Slo/2) : Tabor 2:4 Traore, Čakš, Ćelič, Seliškar
5. 2. Gorica (Slo/2) : Tabor 1:3 Ovsenek, Bongongui, Mory

Aluminij

Datum Tekma Strelci za Aluminij
8. 1. Lokomotiva Zagreb (Hrv/1) : Aluminij 4:3 Bizjak, Ploj, Kidrič
14. 1. Gorica (Slo/2) : Aluminij 2:1 Kadrić
18. 1. Aluminij : Haladas (Mad/2) 2:2 Kadrić, Kidrič
21. 1. Aluminij : Budafoki (Mad/2) 0:0 /
28. 1. Aluminij : Bravo (Slo/1) 0:1 /
29. 1. Aluminij : Drava Ptuj (Slo/2) 7:1 Kidrič 2, Martić 2, Bizjak, Brest, Kadrić
5. 2. Aluminij : GAK (Avt/2) 2:2  

Radomlje

Datum Tekma Strelci za Radomlje
14. 1. Gorica (Hrv/1) : Radomlje 4:0 /
22. 1. Radomlje : Fužinar (Slo/2) 4:0 Šarić 2, Zabukovnik, Kostanjšek
26. 1. Radomlje : Roltek Dob (Slo/2) 2:0 Guček, Varga
29. 1. Radomlje : Sturm Gradec (Avt/1) 4:2 Mužek, Šarić, Zabukovnik, Varga
6. 2. Radomlje - Orijent (Hrv/2)  

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin