Slovenska košarkarska reprezentanca Luka Dončić Luka Dončić EuroBasket 2022 EuroBasket

Dončić povsem izgubil živce: "Ajde, v p*** mater!"

28

Luka Dončić | Luka Dončić v nedeljo ni imel najboljšega dne. | Foto Guliverimage

Luka Dončić v nedeljo ni imel najboljšega dne.

Po porazu Slovenije proti Bosni in Hercegovini je bilo v slovenski reprezentanci zelo vroče. Nad delom strokovnega štaba sta v komentarju po tekmi nekaj negodovanja stresla Goran Dragić in Klemen Prepelič. Zelo vroče pa je bilo tudi med eno izmed minut odmora, ko je vlogo glavnega prevzel Luka Dončić.

Slovenska košarkarska reprezentanca
Sportal Resna preizkušnja po vsem, kar se je zgodilo

Slovenski košarkarji so v nedeljo razočarali s predstavo proti Bosni in Hercegovini. Z izjemno nemotivirano igro v napadu in še slabšo v obrambi so na koncu zabeležili prvi poraz na prvenstvu (93:97). Bosanci so na koncu zbrali sedem skokov več od Slovenije (45:38), ki je na trenutke spominjala na medlo Slovenijo s tekme z Nemčijo v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo. Svojega dne ni imel niti Luka Dončić, ki je med drugim zgrešil vseh osem poskusov za tri točke.

Zvezdnik Dallasa je svojo nejevoljo pokazal tudi ob eni izmed minut odmora slabih 54 sekund pred koncem tekme, ko je Slovenija že zaostajala z 89:93. "Govorimo o osmini finala pa to, a? Ajde, v p*** mater! V p*** mater, kar nekaj vnaprej govorimo!" je vrelo iz Dončića, ki je ob tem še jezno zalučal plastenko ob tla, nato pa je do besede prišel tudi selektor Aleksander Sekulić.

Sportal Trenja v reprezentanci? "Take zadeve se ne razčiščujejo v javnosti."