zadetek Peru Brazilija

Sreda, 11. 9. 2019, 8.02

Luis Abram

Poglejte, kako je Perujec prekinil niz 17 zaporednih zmag Brazilcev #video

Luis Abram | Luis Abram je bil junak prijateljskega obračuna med Perujem in Brazilijo. V 84. minuti je po prostem strelu zadel z glavo in z 1:0 prekinil zmagoviti niz Brazilcev. | Foto Reuters

Nogometaši perujske reprezentance so se na prijateljski tekmi v Los Angelesu vsaj malo oddolžili Brazilcem za poraz v finalu južnoameriškega prvenstva Copa America, saj so petkratne svetovne prvake premagali z 1:0. Junak večera je postal Luis Abram, ki je v 84. minuti po prostem strelu iz bližine zadel z glavo.

Brazilci, ki so julija na Maracani v finalu Cope Americe s 3:1 porazili Peru, na razočaranje 32.287 navijačev nikoli niso zares pokazali svojih spretnosti, poleg tega sta manjkala Dani Alves in Thiago Silva.

Poglejte, kako je zadel Luis Abram:

S tem porazom so Perujci prekinili niz 17 zaporednih zmag brazilske izbrane vrste, ki se je začel z zmago selecaa nad ZDA pred malo več kot mesecem dni.

Brazilski selektor Tite tokrat zvezdnika PSG Neymarja ni uvrstil v prvo postavo, čeprav se je pred štirimi dnevi uspešno vrnil proti Kolumbiji, ko je k remiju (2:2) prispeval gol in podajo. V igro je vstopil v 63, minuti namesto Roberta Firmina.