Thermometer Blue 0,15

Mehika Argentina

Sreda, 11. 9. 2019, 7.48

Argentina se je brez Messija znesla nad Mehiko

Lautaro Martínez | Lautaro Martínez je s pridom izkoriščal napake v mehiški obrambi in k zmagi Argentine prispeval kar tri gole. | Foto Reuters

Nogometaši Argentine so v prijateljski tekmi v San Antoniu izbrano vrsto Mehike visoko premagali s 4:0 (4:0). Mehika je v 12. obračunu pod vodstvom argentinskega selektorja Gerarda Martina tako doživela prvi, boleč poraz. Ekipa je prejela tudi prvi gol po 368 minutah nedotaknjene mreže.

Luis Abram
Sportal Poglejte, kako je Perujec prekinil niz 17 zaporednih zmag Brazilcev #video

Kar trikrat je za Argentino zadel Interjev Lautaro Martínez, ki je s pridom izkoriščal napake v mehiški obrambi, svoji ekipi pa priigral tudi enajstmetrovko.

Oglejte si vrhunce prijateljske tekme med Argentino in Mehiko (4:0):

Ob tem ne gre prezreti, da je v vrstah Argentine znova manjkala kopica uveljavljenih nogometašev, tudi največji zvezdnik Lionel Messi, ki prestaja trimesečni suspenz. Tega si je prislužil zaradi suma korupcije na tekmi južnoameriškega prvenstva Comnebol.