Zaostala tekma 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije

1,06

termometer

NK Bravo NK Tabor Sežana
Milan Tučić je takoj po povratku v Slovenijo zabil hat-trick. Foto: Matic Klanšek Velej/Sportida

Začelo se je zares tudi na slovenskih zelenicah. Na prvem dejanju drugega dela je Bravo na zaostali tekmi 16. kroga Prve Lige Telekom Slovenije s 3:1 premagal Tabor Sežano. Junak srečanja je bil povratnik v ekipo Milan Tučić, ki je že na prvi tekmi zabil hat-trick. Edini zadetek za goste je dosegel rezervist Christos Rovas.

Po zaspanem prvem polčasu, ko si ne eni ne drugi niso priigrali resnejše priložnosti za zadetek, smo veliko več akcije videli v drugem delu. Prvi zadetek na tekmi je v 50. minuti zabil Milan Tučić, ki se je k Bravu preselil v zimskem prestopnem roku. V Ljubljani igra kot posojen nogometaš belgijskega Leuvena. Tučić je deset minut kasneje še povišal domače vodstvo, a se Sežanci kljub temu niso predali.

Fotogalerija s tekme med Bravom in Tabor Sežano (foto: Matic Klanšek Velej / Sportida):

Poročilo in vsi zadetki s tekme v Spodnji Šiški:

NK Bravo NK Tabor Sežana Sportal Začetek, kot so si ga le želeli: Bravo premagal Sežance

Gostje so uspeli znižati na 1:2, v polno je zadel rezervist Christos Rovas, in nekaj časa napadali za izenačenje, v prvi minuti sodnikovega dodatka pa je otrok Brava, ki je leta 2017 odšel k velenjskemu Rudarju, od tam pa v tujino, zadel še tretjič in poskrbel, da so vse tri točke ostale v Spodnji Šiški.