8 let, 3 mesece

smuk trening Bode Miller

Četrtek, 6. 2. 2014, 22.34

Matthias Mayer najhitrejši na drugem treningu, Perko in Kosi skromna

Moški smukači so zaključili drugi trening na olimpijskih igrah v Sočiju. Najhitreje je s progo opravil Avstrijec Matthias Mayer. Rok Perko in Klemen Kosi se še nista spoprijateljila s progo.

Od slovenskih predstavnikov se je prvi po progi spustil Rok Perko, ki je končal na 34. mestu. Njegov zaostanek za vodilnim je bil 3 sekunde in 25 stotink. Drugi slovenski smučar Klemen Kosi je bil 39. in zaostal kar 4 sekunde in 56 stotink.

Najhitrejši je bil Avstrijec Matthias Mayer, drugo mesto si je prismučal Švicar Carlo Janka, tretje mesto pa sta si razdelila Norvežan Aksel Lund Svindal in Avstrijec Klaus Kröll, ki sta zaostala 55 stotink.

Američan Bode Miller, ki je bil na prvem treningu najhitrejši, je bil 6.

Smučarje prvi vrhunec iger, smuk, čaka v nedeljo ob 8. uri po slovenskem času.