SiolNET. Sportal Odbojka
0,11

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Rezultati svetovnega prvenstva v odbojki

0,11

termometer

EuroVolley 2019: Slovenija - Poljska |  | Foto: Matic Klanšek Velej/Sportida
Foto: Matic Klanšek Velej/Sportida

Rezultati svetovnega prvenstva.

Svetovno prvenstvo (Slovenija in Poljska, 26. avgust11. september)

 

Osmina finala (3.6. september)

Sobota, 3. september (Ljubljana)
Slovenija : Nemčija 3:1 (18, 19, -21, 22)
Poročilo s tekme

Italija : Kuba 3:1 (21, -21, 24, 18)

Nedelja, 4. september (Glivice)
ZDA : Turčija 3:2 (21, 17, -22, -19, 12)
Poljska : Tunizija 3:0 (20, 15, 20)

Ponedeljek, 5. september (Ljubljana)
Nizozemska : Ukrajina 0:3 (16, 19, 18)
Francija : Japonska 3:2 (17, -21, 24, -22, 18)

Torek, 6. september (Glivice)
Srbija : Argentina 0:3 (-23, -21, -23)
Brazilija : Iran 3:0 (17, 22, 23)

Četrtfinale (7. in 8. september)

Sreda, 7. september (Ljubljana)
Italija : Francija 3:2 (-24, 21, -23, 22, 12)
Slovenija : Ukrajina 3:1 (-18, 24, 19, 23)
Poročilo s tekme

Četrtek, 8. september (Glivice)
Argentina : Brazilija 1:3 (-16, 23, -22, -21)
Poljska : ZDA 3:2 (20, 25, -21, -22, 12)

Polfinale (10. september)

Sobota, 10. september (Katovice)
Poljska : Brazilija 3:2 (-23, 18, 20, -21, 12)
Slovenija : Italija 0:3 (-21,-22, -21)

Tekmi za odličja (11. september)

Nedelja 11. september (Katovice)
Finale:
Italija : Poljska 3:1 (-22, 21, 18, 20)

Nedelja 11. september (Katovice)
Tekma za 3. mesto:
Brazilija : Slovenija 3:1 (18, 18, -22, 18)


Skupinski del (26.31. avgust)

Petek, 26. avgust

Skupina B (Ljubljana)
Brazilija : Kuba 3:2 (-31, -21, 16, 17, 16)
Japonska : Katar 3:0 (20, 18, 15)

Lestvica:
1. Japonska            1  tekma - 1 zmaga (3 točke) 
2. Brazlija            1  - 1  (2)
3. Kuba                1  - 0  (1)  
4. Katar               1  - 0  (0)

Skupina D (Ljubljana)
Francija : Nemčija 3:0 (22, 26, 24)
Slovenija : Kamerun 3:0 (19, 23, 21)
Poročilo s tekme.

Lestvica:
1. Slovenija           1  tekma - 1  zmaga (3 točke; 3:0 razmerje v nizih) 
2. Francija            1  - 1 (3; 3:0)
3. Nemčija             1  - 0 (0; 0:3)
4. Kamerun             1  - 0  (0; 0:3)

Skupina C (Katovice)
ZDA : Mehika 3:0 (18, 20, 12)
Poljska : Bolgarija 3:0 (12, 20, 20)

Lestvica:
1. Poljska  1  tekma - 1  zmaga (3 točke; 3:0 razmerje v nizih) 
2. ZDA 1  - 1 (3; 3:0)
3. Bolgarija 1  - 0 (0; 0:3)
4. Mehika 1  - 0  (0; 0:3)


Sobota, 27. avgust

Skupina E (Ljubljana)
Turčija : Kitajska 3:0 (15, 19, 14)
Italija : Kanada 3:0 (13, 18, 37)

Lestvica:
1. Turčija 1  tekma - 1 zmaga (3 točke, 3:0 razmerje v nizih)
2. Italija 1  - 1  (3; 3:0)
3. Kanada 1  - 0  (0; 0:3)
4. Kitajska 1  - 0  (0; 0:3)

Skupina F (Ljubljana)
Nizozemska : Egipt 3:0 (17, 22, 16)
Argentina : Iran 2:3 (22, -28, -18, 32, -19)

Lestvica:
1. Nizozemska          1  tekma - 1 zmaga (3 točke; 3:0 razmerje v nizih)
2. Iran                1 - 1 (2; 3:2)
3. Argentina           1  - 0 (1; 2:3)
4. Egipt               1  - 0 (0; 0:3)

Skupina A (Katovice)
Tunizija : Portoriko 3:0 (19, 17, 20)
Ukrajina : Srbija 0:3 (-26, -20, -21)

Lestvica:
1. Tunizija            1  tekma - 1 zmaga (3 točke, 3:0 razmerje v nizih)
2. Srbija              1  - 1  (3; 3:0)
3. Ukrajina            1  - 0  (0; 0:3)
4. Portoriko           1  - 0  (0; 0:3)


Nedelja, 28. avgust

Skupina B (Ljubljana)
Kuba : Katar 3:1 (21, 21, -22, 19)
Brazilija : Japonska 3:0 (21, 18, 16)

Lestvica:
1. Brazilija* 2 tekmi - 2 zmagi (5 točk, 6:2 razmerje v nizih)
2. Kuba 2 -1 (4; 5:4)
3. Japonska 2 - 1 (3; 3:3)
4. Katar 2 - 0  (0; 1:6)

Skupina D (Ljubljana)
Nemčija : Kamerun 3:0 (28, 14, 19)
Francija : Slovenija 3:2 (21, -22, -23, 32, 7)
Poročilo s tekme

Lestvica:
1. Francija*            2 tekmi - 2 zmagi (5 točk; 6:2 razmerje v nizih)
2. Slovenija           2 - 1  (4; 5:3) 
3. Nemčija             2  - 1 (2; 3:3)
4. Kamerun            2  - 0  (0; 0:6)

Skupina C (Katovice)
ZDA : Bolgarija 3:0 (20, 23, 24)
Poljska : Mehika 3:0 (17, 14, 19)

Lestvica:
1. Poljska* 2 tekmi - 2 zmagi (6 točk, 6:0 razmerje v nizih)
2. ZDA* 2   - 2  (6; 6:0) 
3. Mehika 2 - 0 (0, 0:6)
4. Bolgarija 2  - 0 (0; 0:6)


Ponedeljek, 29. avgust

Skupina E (Ljubljana)
Kanada : Kitajska 3:0 (23, 21, 23) 
Italija : Turčija 3:0 (13, 18, 37)

Lestvica:
1. Italija 2 tekmi  - 2 zmagi  (6; 6:0)
2. Turčija 2 - 1 (3, 3:3)
3. Kanada 2  - 1  (3; 3:3)
4. Kitajska 2  - 0  (0; 0:6)

Skupina F (Ljubljana)
Argentina : Nizozemska 2:3 (28, 20, -21, -25, -9)
Iran : Egipt 3:1 (14, 19, -22, 24)

Lestvica:
1. Nizozemska          2  tekmi - 2 zmagi (5 točk; 6:2 razmerje v nizih)
2. Iran                      2 - 2 (5; 6:3)
3. Argentina             2 - 0 (2; 4:6)
4. Egipt                    2 - 0 (0; 1:6)

Skupina A (Katovice)
Srbija : Portoriko 3:0 (24, 21, 16)
Ukrajina : Tunizija 3:0 (21, 19, 15)

Lestvica:
1. Srbija*               2 tekmi - 2 zmagi  (6 točk; 6:0 razmerje v nizih)
2. Ukrajina                     2 - 1 (3; 3:3)
3. Tunizija   2 - 1 (3; 3:3)
4. Portoriko          2 - 0 (0; 0:6)


Torek, 30. avgust

Skupina B (Ljubljana)
Brazilija : Katar 3:0 (13, 23, 24)
Japonska : Kuba 3:1 (18, -21, 15, 19)

Lestvica:
1. Brazilija* 3 tekme - 3 zmage (8 točk, 9:2 razmerje v nizih)
2. Japonska* 3 - 2 (6; 6:4)
3. Kuba 3 -1 (4; 6:7)
4. Katar 3 - 0  (0; 1:9)

Skupina D (Ljubljana)
Francija : Kamerun 3:0 (19, 19, 22)
Slovenija : Nemčija 3:0 (16, 22, 17)
Poročilo s tekme.

Lestvica:
1. Francija*            3 tekme - 3 zmage (8 točk; 9:2 razmerje v nizih)
2. Slovenija*           3 - 2  (7; 8:3) 
3. Nemčija             3  - 1 (3; 3:6)
4. Kamerun            3  - 0  (0; 0:9)

Skupina C (Katovice)
Mehika : Bolgarija 3:2 (-20, 20, 23, -23, 16)
Poljska : ZDA 3:1 (-23, 21, 19, 21)

Lestvica:
1. Poljska* 3 tekme - 3 zmage (9 točk, 9:1 razmerje v nizih)
2. ZDA*  3 - 2  (6; 7:3) 
3. Mehika 3 - 1 (2, 3:8)
4. Bolgarija 3  - 0 (1; 2:9)


Sreda, 31. avgust

Skupina F (Ljubljana)
Argentina : Egipt 3:2 (25, -26, -24, 17, 6)
Iran : Nizozemska 1:3 (-22, 21, -20, -18)

Lestvica:
1. Nizozemska*          3  tekme - 3 zmage (8 točk; 9:3 razmerje v nizih)
2. Iran*                      3 - 2 (5; 7:6)
3. Argentina*             3 - 1 (4; 7:8)
............................................................................................................
4. Egipt                    3 - 0 (1; 3:9)
 

Skupina E (Ljubljana)
Kanada : Turčija 0:3 (-23, -23, -17)
Italija : Kitajska 3:0 (14, 10, 14)

Lestvica:
1. Italija* 3 tekme - 3 zmage  (9; 9:0)
2. Turčija* 3 - 2 (6, 6:3)
.............................................................
3. Kanada 3  - 1  (3; 3:6)
4. Kitajska 3  - 0  (0; 0:9)

Skupina A (Katovice)
Srbija : Tunizija 3:0 (27, 15, 17)
Ukrajina : Portoriko 3:1 (-24, 19, 16, 19)

Lestvica:
1. Srbija*               3 tekme - 3 zmage  (9 točk; 9:0 razmerje v nizih)
2. Ukrajina*                     3 - 2 (6; 6:4)
3. Tunizija*   3 - 1 (3; 3:6)
............................................................................................
4. Portoriko          3 - 0 (0; 1:9)

*reprezentanca se je uvrstila v osmino finala

Osmina finala (3.6. september)

Sobota, 3. september (Ljubljana)
prva tekma osmine finala
druga tekma osmine finala

Nedelja, 4. september (Glivice)
tretja tekma osmine finala
četrta tekma osmine finala

Ponedeljek, 5. september (Ljubljana)
peta tekma osmine finala
šesta tekma osmine finala

Torek, 6. september (Glivice)
sedma tekma osmine finala
osma tekma osmine finala

Četrtfinale (7. in 8. september)

Sreda, 7. september (Ljubljana)
prva četrtfinalna tekma
druga četrtfinalna tekma

Četrtek, 8. september (Glivice)
tretja četrtfinalna tekma
četrta četrtfinalna tekma

Polfinale (10. september)

Sobota, 10. september (Katovice)
prvi polfinale
drugi polfinale

Tekmi za odličja (11. september)

Nedelja 11. september (Katovice)
Finale

Nedelja 11. september (Katovice)
Tekma za 3. mesto

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin