1. DOL za moške, 1. krog

Prvaki sezono odprli z zanesljivo zmago na mestnem obračunu

0,02

termometer

Pokal Challenge: ACH Volley - Narbonne | Prvak ACH Volley je za uvod v državno prvenstvo s 3:0 premagal Črnuče. | Foto: Vid Ponikvar
Prvak ACH Volley je za uvod v državno prvenstvo s 3:0 premagal Črnuče. Foto: Vid Ponikvar

Novo sezono odbojkarskega državnega za moške je prvak ACH Volley odprl z zanesljivo četrtkovo zmago proti Črnučanom s 3:0 (12, 18, 21). Čeprav oranžni zmaji niso igrali v najmočnejši zasedbi, niso imeli nobenih težav. V prvem nizu so tekmecem prepustili le 12 točk, v nadaljevanju pa le nekoliko stopili s plina, a imeli ves čas reči pod nadzorom. Že v sredo so podprvaki iz Kamnika gostili Fužinarja in se veselili zmage s 3:0 v nizih. Panvita je s 3:0 premagala Mariborčane, Triglavani pa so prav tako s 3:0 ugnali Salonit Anhovo.

ACH Volley Calcit Volley finale DP Sportal Zdaj gre zares: Ekipe spremenjene, favoriti pa isti Metod Ropret, Odbojkarska zveza Slovenije, svetovno prvenstvo v odbojki 2022 Sportal Metod Ropret: Verjamem, da Cretu s temi fanti sanja o Parizu

1. DOL moški, 1. krog

Sreda, 5. oktober
Calcit Volley : Fužinar Sij Metal Ravne 3:0 (20, 20, 17)
Hiša Na Kolesih Triglav : Salonit Anhovo 3:0 (27, 21, 21)
Merkur Maribor : Panvita Pomgrad 0:3 (-21, -21, -23)

Četrtek, 6. oktober
ACH Volley : Črnuče 3:0 (12, 18, 21)

ACH Volley Calcit Volley finale DP Sportal Brez praske: ACH Volley brez poraza do 18. zvezdice Matija Pleško Sportal Pleško: Govorili bomo na igrišču, cilji naj ostanejo pri nas