Doha, svetovni pokal v športni gimnastiki

V Dohi Hribarjeva še šesta na gredi

0,00

termometer

Lucija Hribar | Lucija Hribar jw z oceno 11,800 osvojila še šesto mesto na gredi. | Foto: Luka Vovk/Sportida
Lucija Hribar jw z oceno 11,800 osvojila še šesto mesto na gredi. Foto: Luka Vovk/Sportida

Na svetovnem pokalu telovadk v Dohi je slovenska reprezentantka Lucija Hribar z oceno 11,800 osvojila še šesto mesto na gredi, z oceno 11,200 je bila mesto za njo Tjaša Kysselef. V parterju je bila Hribarjeva osma (11,100).

Na gredi je zmagala Rusinja Vladislava Urazova (13,200) pred Madžarko Noro Peresztegi (12,733) in Hiu Ying Wong iz Hongkonga (12,333).

V parterju je bila najboljša Rusinja Marija Minajeva (12,666) pred Ukrajinko Danielo Batrono (12,666) in Madžarko dorino Boeczoego (12,433).

Že v petek je Tjaša Kysselef, zmagovalka uvodne tekme pokala v Cottbusu, v preskoku osvojila četrto mesto. Za svoj nastop je dobila oceno 13,033 točke. Zmagala je Uzbekistanka Oksana Čusovitina s 13,433

Četrta je bila tudi Lucija Hribar na dvovišinski bradlji z oceno 12,400. Zmagala je Rusinja Viktorija Listunova s 14,566.