SiolNET. Novice Slovenija
0,47

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Ekskluzivno: kaj o odmevnem škandalu pravi vrh slovenske policije #Argument

0,47

termometer

Policija
Foto: Bor Slana

V oddaji Argument na Planet TV bodo danes ob 21. uri med drugim govorili o pijanski dogodivščini šefa mariborskih kriminalistov in o sporočilu, ki nam ga s svojim ravnanjem daje vrh slovenske policije.

 

S Tomažem Pečjakom, namestnikom generalne direktorice policije, Francem Strletom, detektivom in nekdanjim kriminalistom, ter antropologinjo Vesno Vuk Godina bodo v oddaji odgovorili na naslednja vprašanja:

- Je Robert Munda še lahko šef mariborskih kriminalistov? Kaj o tem pravi vodstvo policije?  

- Smo samo slabo začeli leto ali so kazniva dejanja policistov postala trend v vzponu? 

- Koliko ugleda še ostaja slovenski policiji? Lahko zaupamo instituciji, ki ne razčisti v lastnih vrstah?  

Dušan Merc: To je poskus poneumljanja

V oddaji bodo razpravljali tudi o naših šolah. V razpravi bodo sodelovali Nataša Šram, mati dveh predšolskih otrok, državna sekretarka Martina Vuk in upokojeni ravnatelj Dušan Merc, ki peticiji očita poskus poneumljanja slovenske šole. 

Skupaj bodo iskali odgovore na naslednja vprašanja: 

- Ali naše šole res potrebujejo revolucijo? Kje so naši učenci v primerjavi z vrstniki po svetu?

- Kdo naj spreminja šolo? So to starši, so to učitelji in stroka ali že kar otroci?

- So šolske torbe res pretežke in večeri res prekratki za domače naloge? 

Marjan Šarec Novice Šarec za Argument: Kobal je doživel že dovolj kazni

Poglejte si pogovor s premierjem Marjanom Šarcem iz zadnje oddaje Argument. Video: Planet TV

meso, govedina Novice "Dovolj je sprenevedanja, bolno poljsko meso ste jedli že pred mojim razkritjem" #video #Argument Mirko Mayer Novice Izredna oddaja Argument razkriva: kdo od pristojnih in politikov je vedel za sumljivo poljsko meso v Sloveniji #video k Novice Kobal ekskluzivno: Pridobil sem pravice, gledališču častim deset predstav #video #Argument

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

delitve: 19
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin