SiolNET. Sportal OI Tokio
0,00

termometer

  • Messenger
  • Messenger
Tokio 2020, rokometni turnir (moški, ženske)

Rokometni turnir na OI v Tokiu

0,00

termometer

Tokio 2020 - rokomet: Španija - Nemčija
Foto: Reuters

Rezultati rokometa na OI v Tokiu

Moški

Izločilni del:

Finale
Francija : Danska 25:23 (14:10)

Tekma za 3. mesto
Španija : Egipt 33:31 (19:16)

Polfinale:
Francija : Egipt 27:23 (13:13)
Španija : Danska 23:27 (10:14)

Četrtfinale:
Francija : Bahrajn 42:28 (21:14)
Španija : Švedska 34:33 (18:20)
Danska : Norveška 31:25 (13:12)
Nemčija : Egipt 26:31 (12:16)

Predtekmovanje:

Skupina A:
1. krog:
Norveška : Brazilija      27:24 (12:13)
Francija : Argentina      33:27 (12:10)
Nemčija : Španija         27:28 (13:12)

2. krog:
Brazilija : Francija 29:34 (13:16)
Argentina : Nemčija 25:33 (13:14)
Španija : Norveška 28:27 (13:14)

3. krog:
Norveška : Argentina 27:23 (13:12)
Brazilija : Španija 25:32 (16:18)
Francija : Nemčija 30:29 (16:13)

4. krog:
Argentina : Brazilija 23:25 (7:14)
Francija : Španija 37:31 (18:12)
Nemčija : Norveška 28:23 (14:11)

5. krog:
Španija : Argentina 36:27 (17:12)
Norveška : Francija 32:29 (15:15)
Nemčija : Brazilija 29:25 (16:12)

Lestvica:
1. Francija            5 tekem - 8 točk
2. Španija                5 - 8
3. Nemčija               5 - 6
4. Norveška            5 - 6 
-----------------------------------
5. Brazilija              5 - 2
6. Argentina            5  0

Skupina B:
1. krog:
Švedska : Bahrajn         32:31 (16:18)
Portugalska : Egipt       31:37 (15:15)
Danska : Japonska         47:30 (25:14)

2. krog:
Egipt : Danska 27:32 (15:14)
Bahrajn : Portugalska 25:26 (15:14)
Japonska : Švedska 26:28 (14:17)

3. krog:
Danska : Bahrajn 31:21 (12:7)
Švedska : Portugalska 29:28 (14:14)
Japonska : Egipt 29:33 (11:18)

4. krog:
Bahrajn : Japonska 32:30 (16:17)
Švedska : Egipt 22:27 (9:13)
Portugalska : Danska 28:34 (19:20)

5. krog:
Portugalska : Japonska 30:31 (14:16)
Egipt : Bahrajn 30:20 (15:7)
Danska : Švedska 30:33 (13:17)

Lestvica:
1. Danska                5 - 8
2. Egipt                    5 - 8
3. Švedska              5 - 8
4. Bahrajn               5 - 2
-----------------------------------
5. Portugalska         5 - 2
6. Japonska            5 - 2

Ženske, izločilni boji

Tekmi za odličja

Finale
ROK : Francija 25:30 (13:15)

Tekma za 3. mesto
Norveška :
Švedska 36:19 (19:7)

Polfinale

Francija : Švedska  29:27 (15:14)
Norveška : ROK 26:27 (11:14)

Četrtfinale

Rusija : Črna gora 32:26
Norveška
: Madžarska 26:22
Švedska : Južna Koreja 39:30
Francija : Nizozemska 32:22

Predtekmovanje:

Skupina A:
1. krog
Nizozemska : Japonska 32:21 (18:10)
Črna gora : Angola 33:22 (13:12)
Norveška : Južna Koreja 39:27 (18:10)

2. krog:
Japonska
: Črna gora            29:26 (14:13)
Južna Koreja : Nizozemska       36:43 (15:19)
Angola : Norveška               21:30 (10:15)

3. krog:
Nizozemska : Angola             37:28 (17:15)
Japonska : Južna Koreja         24:27 (11:12)
Črna gora : Norveška            23:35 (13:13)

4. krog:
Angola
: Japonska               28:25 (15:13)
Črna gora : Južna Koreja        28:26 (13:11)
Norveška : Nizozemska           29:27 (16:13)

5. krog:
Južna Koreja : Angola 31:31 (16:17)
Nizozemska : Črna gora 30:29 (17:12)
Norveška : Japonska 37:25 (16:11)

Lestvica:
1. Norveška      5 tekem - 10 točk
2. Nizozemska       5 - 8
3. Črna gora          5 - 4
4. Južna Koreja       5 - 3
-----------------------------------
5. Angola                5 - 3
6. Japonska            5 - 2

Skupina B:
1. krog:
ROK : Brazilija 24:24 (14:12)
Španija :Švedska 24:31 (9:13)
Madžarska : Francija 29:30 (12:15)

2. krog:
Brazilija : Madžarska           33:27 (17:11)
Švedska : ROK                   36:24 (15:9)
Francija : Španija              25:28 (12:12)

3. krog:
Španija : Brazilija             27:23 (13:13)
ROK : Madžarska           31:38 (17:22)
Švedska : Francija              28:28 (16:17)

4. krog:
ROK : Francija                  28:27 (15:17)
Brazilija : Švedska             31:34 (13:15)
Madžarska : Španija             29:25 (14:11)

5. krog:
Francija : Brazilija 29:22 (17:11):
Španija : ROK 31:34 (17:18)
Madžarska : Švedska 26:23 (15:15)

Lestvica:
1. Švedska      5 - 7
2. ROK            5 - 7
3. Francija        5 - 5
4. Madžarska     5 - 4
-----------------------------------
5. Španija           5 - 4
6. Brazilija          5 - 3

* V nadaljnje tekmovanje so se uvrstile prve štiri ekipe.

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin