2. 1. 2015,
19.25

pokal FA Manchester United Chelsea Arsenal Manchester City Liverpool Haris Vučkić Etien Velikonja

Petek, 2. 1. 2015, 19.25

Gerrard skorajda sam izločil četrtoligaša, Everton in West Ham se selita v London

V četrti krog pokala FA so pričakovano napredovali Arsenal, Chelsea, Manchester City in Manchester United. Za Newcastle je igral Haris Vučkić, Steven Gerrard rešil Liverpool.

Enajst minut je v tej sezoni že igral v ligaškem pokalu, devet jih je nabral v premier ligi, zdaj je Haris Vučkić končno dočakal pravo priložnost in na tekmi FA pokala proti Leicester Cityju zaigral v prvi postavi Newcastla Uniteda, na igrišču pa ostal 79 minut.

Cardiff City je na uvodu tretjega kroga s 3:1 izločil tretjeligaša Colchester. Slovenski nogometaš Etien Velikonja pri Valižanih ni kandidiral za nastop.

Dvoboji, ki se po rednem delu končajo brez zmagovalca, se bodo odigrali ponovno, a bo ob prihodnji priložnosti vloga gostiteljev obrnjena.