Thermometer Blue 0,04

Filip Flisar

Četrtek, 5. 12. 2019, 14.19

Flisar z desetim časom kvalifikacij na petkovo in sobotno tekmo

Filip Flisar | Filip Flisar se je z 10. mestom v kvalifikacijah uvrstil na petkovo in sobotno tekmo. | Foto Urban Meglič/Sportida

Filip Flisar se je z 10. mestom v kvalifikacijah uvrstil na petkovo in sobotno tekmo.

Slovenski smučar prostega sloga Filip Flisar je z odliko opravil svoje delo v kvalifikacijah uvodnega svetovnega pokala sezone v smučarskem krosu v Val Thorensu. Z desetim mestom se je uvrstil na petkovo in sobotno tekmo.

Mariborčan Filip Flisar je pred začetkom sezone dejal, da je odlično pripravljen in zelo uživa v smučanju.

Svoje besede je danes potrdil z zanesljivim smučanjem v kvalifikacijah prve tekme za svetovni pokal v tej sezoni.

Edino kvalifikacijsko vožnjo v Franciji je končal na 10. mestu. Progo v Val Thorensu je presmučal s časom 1:07,49. Za danes najhitrejšim, Kanadčanom Kevinom Druryjem, je zaostal 0,88 sekunde.

Petkova tekma se bo začela ob 12. uri, sobotna pa ob 11.00.