termometer

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Že v soboto smo pisali o tem, kje vse se je po avstralski nesrečni zgodbi potikal Novak Đoković. Srbski zvezdnik se je zdaj vrnil v Beograd, kjer je njegova mlajša kolegica Olga Danilović praznovala rojstni dan. Videti je, da se je prvi igralec sveta sprostil in užival na zabavi. In kdaj bo povedal svojo plat zgodbe?
Olga Danilović in Novak Đoković sta že od nekdaj dobra prijatelja.
Foto: Reuters
Po obisku Črne gore se je eden najboljših teniških igralcev vrnil v Beograd, saj je rojstni dan praznovala mlada srbska igralka Olga Danilović. Znano je, da ji Novak Đoković pogosto svetuje in pomaga na športni poti. Olga Danilović, hčerka nekdanjega vrhunskega košarkarja Predraga Danilovića, je trenutno 131. igralka sveta, a letos ni odigrala še nobenega dvoboja.
Športna javnost nestrpno čaka, kdaj se bo Novak Đoković javno oglasil, potem ko so ga pred začetkom OP Avstralije izgnali iz Avstralije. 34-letnik po odločitvi avstralskega sodišča ni izpolnjeval pogojev za pridobitev avstralskega vizuma. Nole naj bi uradno izjavo dal po končanem OP Avstralije in pričakujemo, da bo takrat povedal svojo plat zgodbe.
Zdi se, da bo Novak Đoković vendarle igral v Parizu.
Foto: Guliverimage
Vse bolj se ugiba o tem, na katerih turnirjih bo v prihodnje sploh lahko igral. Še pred nekaj dnevi je iz Francije prišlo sporočilo, da bodo na OP Francije lahko igrali le cepljeni igralci, za tem pa so francoske oblasti spremenile omejitve za vstop v državo. Po novem za Đokovićev nastop na Roland Garrosu ni več ovir, saj naj bi tam lahko igrali tudi igralci, ko so v zadnjih šestih mesecih preboleli covid-19. Med te pa spada tudi Novak Đoković.
Komentarji
Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.
Ali želite prijaviti neprimeren komentar moderatorju?
Uspešno ste prijavili komentar.
Komentar je že prijavljen.