SiolNET. Sportal Prva liga
0,15

termometer

  • Messenger
  • Messenger
PRIPRAVLJALNE TEKME KLUBOV 1. SNL (3. JULIJ)

Koper remiziral z drugoligašem, Radomlje izkusile moč Poljakov

0,15

termometer

Anis Jašaragić | Anis Jašaragić je bil strelec zadetka za Koper na nedeljskem srečanju z Dekani. | Foto: Grega Valančič/Sportida
Anis Jašaragić je bil strelec zadetka za Koper na nedeljskem srečanju z Dekani. Foto: Grega Valančič/Sportida

V nedeljo sta pripravljalni tekmi na sončni strani Alp odigrala dva slovenska prvoligaška kluba. Pokalni zmagovalec in podprvak Koper je na Bonifiki, tekma je bila zaprta za javnost, remiziral s sosedi iz Dekanov (1:1), Radomljani pa so izkusili moč poljskega prvoligaša Slask iz Vroclava, ki je zmagal z 2:1.

Domžale THUMB Sportal Poker Celjanov, Domžale nadigrale GAK, poraz Tabora

Albert Riera Sportal Novi trener Olimpije naj bi postal znani Španec

 

Maribor

Datum Tekma Strelci za Maribor
11. 6. Čarda Martjanci (Slo/4) : Maribor 0:5 Vipotnik 2, Sirk, Ćuk, Popović
18. 6. Maribor : Shkendija (SMk/1) 0:1 /
22. 6. Maribor : Spartak Trnava (Slk/1) 2:2 Baturina, Brnić
25. 6. Maribor : Tuzla City (BiH/1) 1:1 Pihler
29. 6. Maribor : Partizani Tirana (Alb/1) 1:1 Brnić
30. 6. Rače (Slo/3) : Maribor 1:7 Vipotnik 2, Božičković, Sirk, Koderman, Sellouki, Antolin

Koper

Datum Tekma Strelci za Koper
18. 6. Koper : CFR Cluj (Rom/1) 0:2 /
21. 6. Koper : Radnički Niš (Srb/1) 3:2 Ikwuemesi 2, Šušnjara
25. 6. Koper : Istra 1961 (Hrv/1) 2:0 Osuji, Kolobarić
26. 6. Koper : Vojvodina (Srb/1) 0:0 /
30. 6. Koper : Crvena zvezda (Srb/1) 1:0 Kotnik
3. 7. Koper : Dekani (Slo/2) 1:1 Jašaragić
9. 7. Rijeka (Hrv/1) - Koper   
10. 7. Koper - Primorje (Slo/2)  

Olimpija

Datum Tekma Strelci za Olimpijo
11. 6. Rudar Trbovlje (Slo/4) : Olimpija 0:4 Kvesić 2, Aldair, Nukić
18. 6. Jadran Dekani (Slo/2) : Olimpija 0:0 /
22. 6. Olimpija : Bačka (Srb/1) 2:0 Prtajin, Crnomarković
25. 6. Olimpija : Čukarički (Srb/1) 2:3 Špehar, Prtajin
30. 6. Olimpija : Šibenik (Hrv/1) 0:0 /

Mura

Datum Tekma Strelci za Muro
15. 6. Mura : Zrinjski Mostar (BiH/1) 1:2 Beganović
18. 6. Mura : Partizani Tirana (Alb/1) 1:2 Maruško
22. 6. Mura : Napredak (Srb/1) 3:1 Šroler, Kous, avtogol
24. 6. Mura : Sturm Gradec (Avt/1) 2:3 Maruško, Klepač
30. 6. Mura : Vojvodina (Srb/1) 1:1 T. Cipot
1. 7. Floridsdorfer (Avt/2) : Mura 2:4 Šroler, Daku, Majić, Shabanhaxhaj

Bravo

Datum Tekma Strelci za Bravo
24. 6. Bravo : Crvena zvezda (Srb/1) 1:2 Kramarič
28. 6. Bravo : Čukarički (Srb/1) 2:1 G. Trdin, Maružin
1. 7. Bravo : Rijeka (Hrv/1) 1:1 Trontelj
8. 7. Bravo - Luton Town (Ang/2)  

Domžale

Datum Tekma Strelci za Domžale
18. 6. Domžale : Rudar Pljevlja (ČG/1) 8:0 Jo. Pišek in Georgijević 2, Saitoski, Jovičević, Podlogar, Vuk
22. 6. Domžale : Ekipa hrvaškega nogometnega sindikata 3:1 Martić, Podlogar, Georgijević 
27. 6. Domžale : Crvena zvezda (Srb/1) 1:1 Durdov
1. 7. Domžale : Jadran Dekani (Slo/2) 1:0 Perc
2. 7. GAK Gradec (Avt/2) : Domžale 1:4 Schoissengeyr, Vuk, Saitoski, Topalović
9. 7. Aluminij (Slo/2) - Domžale  

Celje

Datum Tekma Strelci za Celje
11. 6. Sij Acroni Jesenice (Slo/3) : Celje 0:8 Gbamble 2, Bajde, Vrbanec, Flis, Janjičić, Svetlin, Morozov 
15. 6. Celje : Rudar Pljevlja (ČG/1) 6:1 Iličić 3, Morozov, Bajde, Svetlin
19. 6. Celje : Čukarički (Srb/1) 0:0 /
23. 6. Lokomotiva Zagreb (Hrv/1) : Celje 1:1 Begić
26. 6. Celje : Borac Banja Luka (BiH/1) 0:0 /
1. 7. Celje : Gorica (Hrv/1) 2:1 Iličić, Ikwuemesi
2. 7. Celje : Bistrica (Slo/2) 4:0 Bajde 2, Milić, Stojinović
5. 7. Celje - Sarajevo (BiH/1)  
8. 7. Celje - Nafta (Slo/2)  
9. 7. Celje - Nyiregyhaza Spartacus (Mad/2)  

Radomlje

Datum Tekma Strelci za Radomlje
19. 6. Radomlje : Ekipa hrvaškega nogometnega sindikata 2:2 Čuić 2
25. 6. Radomlje : Radnički Niš (Srb/1) 3:5 Cerar 2, Ibishi
3. 7. Radomlje : Slask Vroclav (Pol/1) 1:2 Nadarević
6. 7. Radomlje - Triglav Kranj (Slo/2)  
9. 7. Radomlje - Gorica (Hrv/1)  

Tabor

Datum Tekma Strelci za Tabor
29. 6. Tabor : Gorica (Slo/1) 0:0 /
2. 7. Tabor : Skalice (Slk/1) 2:3 Tolić, Kljun
6. 7. Tabor - Primorje Ajdovščina (Slo/2)  
10. 7. Tabor - Aris Limassol (Cip/1)  

Gorica

Datum Tekma Strelci za Gorico
20. 6. Gorica : Rudar Pljevlja (ČG/1) 5:0 Mevlja, Vekić, Krajnc, L. Marinič, A. Marinič
23. 6. Gorica : Borac Banja Luka (BiH/1) 3:1 Krajnc 2, L. Marinič
29. 6. Tabor : Gorica (Slo/1) 0:0 /
2. 7. Gorica : Primorje (Slo/2) 1:1 Jukić
6. 7. Gorica - Slask Vroclav (Pol/1)  

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin