9.56

Marcos Tavares NK Domžale NK Maribor NK Maribor NK Krka

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Krog, ki so ga zaznamovale mojstrovine z glavo (video)

V 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije so kraljevali zadetki z glavo. Kateri vas je najbolj prepričal? Ponujamo vam predloge s srečanj iz Domžal, Velenja in Novega mesta.

V ožjem izboru za najlepši zadetek devetega kroga Prve lige Telekom Slovenije so ostali trije zadetki, ki jih druži spoznanje, da so bili vsi doseženi z glavo. Soigralci so strelce poslali v ogenj z izvrstnimi predložki, prav vsi so bili poslani z desne strani, vratarji pa so bili bolj ali manj brez moči.

Na tekmi v Domžalah je novogoriški zid kot prvi prebil Sasha Alexander Aneff. Urugvajec z bolgarskim potnim listom je izkoristil lepo podajo Aladina Šišića in ukanil obrambo vrtnic, na koncu pa so vodilni Domžalčani odpravili Gorico kar s 3:0.

V Velenju so gledalci spremljali razburljivo tekmo. Marko Šuler je v drugi minuti sodnikovega podaljška (ne)srečno zatresel prečko lastnega gola, nato pa je v zadnjem napadu na tekmi, do konca izteka sodnikovega podaljška je bilo le še 32 sekund, dosegel zmagoviti gol Marcos Magno Morales Tavares. Kapetana Mariborčanov je z desne strani domiselno zaposlil Damjan Bohar, Brazilec s slovenskim potnim listom pa je žogo z neubranljivim strelom poslal v gol.

V Novem mestu je Krka presenetila Olimpijo in ji prizadejala prvi poraz v tej sezoni. Že v peti minuti se je med strelce pri gostiteljih vpisal Josip Fuček. V akciji sta sodelovala hrvaška legionarja, saj je podajo prispeval Danijel Rašić. Mreža Ljubljančanov se je še enkrat zatresla v drugem polčasu, kar je ob častnem golu zeleno-belih zadoščalo za dragoceno zmago dolenjskega prvoligaškega kluba.

Kateri zadetek vas je najbolj navdušil? Glasujte in pomagajte izbrati strelca najlepšega zadetka 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije!