Nedelja, 11. 6. 2017, 16.49

dirka Malopolska

Katrašnik drugi med mladimi kolesarji in sedmi skupno

Gašper Katrašnik | Foto Vid Ponikvar

Na Poljskem se je v Novy Targu končala dirka Malopolska, ki jo je član novomeške Adrie Mobila Gašper Katrašnik končal na končnem sedmem mestu, drugi je bil med mladimi kolesarji, v današnji zadnji, tretji etapi pa je osvojil 10. mesto.

Tudi zadnjo etapo je tako kot dan prej zmagal Poljak Maciej Paterski, sicer končni zmagovalec. V končni razvrstitvi je Katrašnik z drugega mesta padel na sedmega, v konkurenci mladih kolesarjev pa je belo majico predal Dancu Jonasu Gregaardu Wilslyju.

Skupno je imela Adria, ki je med ekipami osvojila tretje mesto, še dva kolesarja med 20-erico. Hrvat Radoslav Rogina je bil 15. in Žiga Grošelj 18.

Adrio Mobil nov izziv čaka že od četrtka, in sicer domača dirka po Sloveniji, ki se bo končala v nedeljo v Novem mestu, Katrašnik, ki se s Poljske vrača z drugim, tretjim in 10. mestom v etapah, pa je dokazal, da bo močno orožje organizatorja dirke.