termometer

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Nekdanja prva igralka teniške lestvice WTA Romunka Simona Halep je v drugem krogu odprtega prvenstva Francije v Parizu doživela napad panike. "Nekaj se je zgodilo," je po porazu proti Kitajki Zheng Qinwen s 6:2, 2:6 in 1:6 dejala Romunka in dodala, da je šlo za napad panike.
"Sploh nisem vedela, kako naj se v tej situaciji odzovem, saj se to ne zgodi pogosto," je še dejala Halepova in posumila, da je bržkone kriva velika želja in s tem pritisk, ki si ga je ustvarila sama.
"It was tough to breathe"
— Eurosport (@eurosport) May 26, 2022
🇷🇴 Simona Halep joined @Babsschett and Tim Henman in the Cube to discuss the panic attack she suffered on-court today.
Good luck in the grass court season, @Simona_Halep 👍#RolandGarros | #RG22 pic.twitter.com/DssQJQht8u
Zdravniki so ji po pregledu zagotovili, da je njeno fizično zdravje povsem v redu. "Dvoboj je bil res trd, a zdaj mi gre spet dobro. Iz tega dogodka se bom skušala kaj naučiti," je še dejala zmagovalka Pariza iz leta 2018 in Wimbledona 2019.
Trenutno je Halepova na lestvici WTA na 19. mestu.
Preberite še:
Komentarji
Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.
Ali želite prijaviti neprimeren komentar moderatorju?
Uspešno ste prijavili komentar.
Komentar je že prijavljen.