SiolNET. Sportal RIO 2016
1,05

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Slovenske uvrstitve na OI v Riu

1,05

termometer

Atletika

  Disciplina/Uvrstitev
Maruša Černjul višina - 21. mesto
Daneja Grandovec maraton - brez uvrstitve
Luka Janežič 400 m - 17. mesto
Anton Kosmač maraton - 117. mesto
Maja Mihalinec 200 m - 48. mesto
Martina Ratej kopje - 18. mesto
Robert Renner palica - 22. mesto
Žan Rudolf  800 m - 21. mesto
Tina Šutej palica - 11. mesto
Sabina Veit 200 m - 62. mesto

Gimnastika

  Disciplina/Uvrstitev
Teja Belak mnogoboj - izpad v kvalifikacijah, 19.

Jadranje 

  Disciplina/Uvrstitev
Veronika Macarol 470 - 6. mesto
Tina Mrak 470 - 6. mesto
Vasilij Žbogar finn - 2. mesto

 Judo

  Disciplina/Uvrstitev
Rok Drakšič do 73 kg - izpad v 1/16 finala
Adrian Gomboc do 66 kg - 5. mesto
Tina Trstenjak do 63 kg - 1. mesto
Anamari Velenšek do 78 kg - 3. mesto
Mihael Žgank do 90 kg - izpad v 1/16 finala

 Kajak-kanu - divje vode

  Disciplina/Uvrstitev
Luka Božič C2 - 7. mesto
Sašo Taljat C2 - 7. mesto
Peter Kauzer K1 - 2. mesto
Urša Kragelj K1 - 9. mesto
Benjamin Savšek C1 - 6. mesto

Kajak-kanu - mirne vode

  Disciplina/Uvrstitev  
Špela Ponomarenko Janić K1 200 m - 4. mesto K1 500 m - 10. mesto

Cestno kolesarstvo

  Disciplina/Uvrstitev  
Polona Batagelj c. dirka - 32. mesto  
Matej Mohorič c. dirka - odstop  
Jan Polanc c. dirka - 52. mesto
Simon Špilak c. dirka - 57. mesto
Primož Roglič c. dirka - 26. mesto kronometer - 10. mesto

Gorsko kolesarstvo

  Disciplina/Uvrstitev
Tanja Žakelj kros - 13. mesto

Namizni tenis

  Disciplina/Uvrstitev
Bojan Tokić posamezno - izpad v osmini finala

Plavanje

  Disciplina/Uvrstitev    
Martin Bau 1500 prosto - 36. mesto    
Damir Dugonjić 100 prsno - 21. mesto    
Anja Klinar 400 prosto - 18. mesto 200 delfin 4x200 prosto - 15. mesto
Tjaša Oder 800 prosto - 13. mesto 4x200 prosto - 15. mesto  
Tjaša Pintar 4x200 prosto - 15. mesto    
Janja Šegel 4x200 prosto - 15. mesto    
Anže Tavčar 100 prosto - 36. mesto 200 prosto - 39. mesto  
Tjaša Vozel 100 prsno - 34. mesto    
Robert Žbogar 200 delfin - 22. mesto    
Špela Perše 10 km - 16. mesto    

Slovenska rokometna reprezentanca - 6. mesto

   
Marko Bezjak  
Blaž Blagotinšek  
Dean Bombač  
Darko Cingesar  
Jure Dolenec  
Matej Gaber  
Nik Henigman  
Blaž Janc  
Vid Kavtičnik  
Urban Lesjak  
David Miklavčič  
Vid Poteko  
Simon Razgor  
Matevž Skok  
Sebastian Skube  
Gorazd Škof  
Miha Zarabec  
Uroš Zorman  

Strelstvo

  Disciplina/Uvrstitev  
Živa Dvoršak z. puška - 17. mesto MK puška 3x20 - 30.mesto
Boštjan Maček trap - 22. mesto  

Tenis

  Disciplina/Uvrstitev
Polona Hercog posamezno - izpad v 1. krogu

Triatlon

  Disciplina/Uvrstitev
Mateja Šimic šprint - 31. mesto

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

delitve: 3
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin