21.54

4 leta, 10 mesecev

NK Olimpija NK Olimpija NK Rudar Andrej Razdrh

Nedelja, 14. 7. 2013, 21.54

Olimpija je sezona spet začela s porazom v prvem krogu. Tokrat jo je v Stožicah premagal Rudar, trener Andrej Razdrh pa po tekmi ni skoparil z besedami. Ne razume predvsem nihanj v drugem polčasu.

Olimpija že odkar se je vrnila med prvoligaše čaka na zmago v uvodnem krogu prvenstva. Tokrat ji je zagodel Rudar, pa čeprav je do zmage prišel po dveh golih iz prekinitev. Ob tem je seveda še kako svež prepričljiv poraz na uvodni tekmi sezone v superpokalu proti Mariboru (0:3) in vse skupaj podprvakom ne daje pretirane samozavesti. Vendar precej bolj kot poraza trenerja Olimpija skrbi forma in igra njegove zasedbe.

"V drugem polčasu nismo odigrali nič, Rudar pa si je iz dveh prekinitev priboril zmago. Super smo krenili v tekmo, ne razumem pa prikazanega v drugem delu srečanja. Enostavno smo brez igre. Razumem, če bi bil razlog pomanjkanje kondicije ob koncu tekme. Treba se je pogovoriti, tako ne gre naprej," je po tekmi dejal Andrej Razdrh.

Olimpijo po dveh tekmah čaka prva evropska preizkušnja. V drugem krogu kvalifikacij za ligo Europa bo v četrtek 18. julija gostila slovaško Žilino. "Dvigne nas lahko le dober rezultat. Moramo narediti pozitiven rezultat pred odhodom v Žilino," je dejal Razdrh.