Wolfsburg v izdihljajih preprečil zmagoslavje Eintrachtu

0,75

termometer

Wolfsburg
Nogometaši Wolfsburga so v 90. minuti iztržili remi proti Eintrachtu. Foto: Getty Images

Na zadnji tekmi 30. kroga nemškega prvenstva so nogometaši Eintrachta iz Frankfurta pri Wolfsburgu vodili do 90. minute, na koncu pa vknjižili le točko. Borussia Dortmund je zmagala v Freiburgu in se tako vodilnemu Bayernu Münchnu, ki je bil z 1:0 boljši od Werderja, spet približala na zgolj točko zaostanka. Obeta se torej dramatičen boj za prvenstveno lovoriko. Najbližji zasledovalec vodilnih dveh RB Leipzig je tudi s pomočjo Kevina Kampla z 2:1 v gosteh ugnal Borussio Mönchengladbach.

V soboto je tretjeuvrščeni RB Leipzig Kevina Kampla slavil še petič zapored. Rdeči biki so premagali tudi Borussio Mönchengladbach. Kampl se je v prejšnjem krogu izkazal z izjemnim zadetkom, tokrat pa je njegova statistika vsaj kar se zadetkov in podaj tiče ostala prazna. Bayern, ki se z Borussio Dortmund bori za naslov prvaka, se je mučil proti Werderju, a vseeno osvojil vse tri točke. Srečanje je odločil nemški orjak, 195 centimetrov visoki Niklas Süle.

Josip Iličić Sportal Iličić v življenski formi: Italija se mu po čudežu v Neaplju klanja #video