10.39

Jose Mourinho Sami Khedira

Ponedeljek, 19. 9. 2011, 10.39

Mourinho: Kriv je Khedira (video)

Razvpiti portugalski nogometni strokovnjak Jose Mourinho je "našel krivca" za poraz madridskega Reala v tretjem krogu španskega prvenstva proti Levanteju z 0:1, to pa je Nemec Sami Khedira.

Nemški nogometni reprezentant tunizijskega rodu je v 40. minuti prejel rdeč karton, ker je odrinil enega od tekmečevih nogometašev, madridskemu klubu pa je zaušnico prisolil Arouna Kone, ki je v 68. minuti dosegel edini in zmagoviti gol za Levante.

"Tekmo smo izgubili, ker je eden naših nogometašev pokazal pomanjkanje športne inteligence," je med drugim dejal Mourinho in dodal: "Čestitam igralcem Levanteja za zmago, bili so bolj modri od nas, sijajno so provocirali in kradli čas, a to je sestavni del nogometne igre."