Diši po novem škandalu: neverjetno, kaj naj bi si privoščil ameriški sodnik

Uroš Iskra

3

Ronaldo | Foto Reuters

Po porazu Maroka proti Portugalski (0:1), kar že pomeni, da se Maročani poslavljajo od svetovnega prvenstva v Rusiji, je maroški bočni napadalec Nordin Amrabat razkril, kaj se je dogajalo med polčasom.

Maročani so po drugem porazu na prvenstvu v Rusiji izgubili vse možnosti za uvrstitev v izločilne boje, zato je bilo razočaranje še toliko večje. Edini zadetek na tekmi je dosegel Cristiano Ronaldo, ki je posreden krivec tudi za domnevni škandal.

Amrabat je po tekmi dejal, da je šokiran nad tem, kar je slišal ob odhodu v slačilnico. Portugalski branilec Pepe mu je povedal, da naj bi glavni delivec pravice na tekmi, ameriški sodnik Mark Geiger, Ronalda ob polčasu prosil za dres.

banner SP 2018 lezeca
Sportal Vse, kar ponuja letošnje svetovno prvenstvo v Rusiji

Ni mogel verjeti temu, kar je slišal

"Neverjetno. Ne vem, kaj je sodnik počel v preteklosti, a danes je videl le Ronalda. Pepe mi je rekel, da je slišal, kako ga prosi za dres. O čem se mi pogovarjamo? Ljudje, to je svetovno prvenstvo, ne cirkus," je bentil nogometaš Leganesa.

Mnogi menijo, da so besede Maročana zgolj plod domišljije zaradi velikega razočaranja, spet drugi, da je zgodba resnična. Če je zadeva resnična, bi si zaslužila, da jo pod drobnogled vzamejo Fifini veljaki.