16.40

Jose Mourinho Karim Benzema

Ponedeljek, 26. 9. 2011, 16.40

Benzema spet v prvi Realovi enajsterici

Trener Real Madrida Jose Mourinho bo v svojo prvo enajsterico spet vrnil napadalca Karima Benzemaja.

Triindvajsetletni nogometaš bo tako od prve minute zaigral na torkovi tekmi lige prvakov, ko bo kraljevi klub na Santiago Bernabeu gostil nizozemski Ajax, je poročal španski As. Francoski reprezentant je na zadnji tekmi Primere Division, ko je Real M. doma s 6:2 ugnal Rayo Vallecano, začel s klopi in v igro vstopil v 59. minuti kot zamenjava za Gonzala Higuaina. Nato pa v 73. minuti dosegel Realov peti gol. Takrat so opazovalci menili, da je Mourinho namenoma spregledal Benzemaja in ga spočil za torkovo tekmo proti Ajaxu.

Real Madrid je prvo tekmo skupinskega dela lige prvakov dobil z 1:0 na gostovanju pri Dinamu iz Zagreba.