12. 9. 2021,
20.22

2 leti, 7 mesecev

Thermometer Blue 0,04

Red Bull Salzburg Aljaž Predan Rouen Matija Pintarič KAC Celovec Rok Tičar IceHL hokejska liga prvakov

Nedelja, 12. 9. 2021, 20.22

Hokejska liga prvakov, zaostale tekme drugega kroga

Tičarjevi ugnali Pintaričeve, Predanovi že napredovali

Rok Tičar | Rok Tičar je k zmagi Celovca nad Rouenom prispeval zadetek. | Foto Guliverimage

Rok Tičar je k zmagi Celovca nad Rouenom prispeval zadetek.

V zaostali tekmi 2. kroga hokejske lige prvakov je Celovec napadalca Roka Tičarja s 4:0 odpravil Rouen vratarja Matije Pintariča in na stežaj odprl vrata napredovanja. Tičar je k visoki zmagi prispeval zadetek za vodstvo s 3:0, Pintarič pa je ob porazu zaustavil 36 strelov od 40. Salzburg si je v nedeljo s četrto zaporedno zmago, s 6:1 je odpihnil Jastrzebie, zagotovil izločilne boje. Aljaž Predan je ob zmagi igral slabih šest minut.

Rok Tičar
Sportal Tičarjevi nizajo zmage, do prve tudi Pintarič, Salzburg stoodstoten

Liga prvakov, zaostale tekme 2. kroga (klubi s slovenskimi igralci)

Sobota, 11. september

Skupina G

Rouen : KAC Celovec 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
(Matija Pintarič je za Rouen branil vso tekmo in zaustavil 36 od 40 strelov; Rok Tičar je za Celovec igral slabih 13 minut in pol in zadel za 3:0).