10.11

Real Madrid liga prvakov liga prvakov

Nedelja, 25. 5. 2014, 10.11

Golo navdušenje Cristiana Ronalda nad zmago (foto)

Da je nogomet bolj ali manj rezerviran za moške, je jasno, za ženske pa je najlepši del na koncu, ob zmagoslavju. Za Ronaldove mišice smo potrebovali 120 minut tekme, a se je splačalo.

Včerajšnja tekma za evropskega prvaka v nogometu med Real Madridom in Atleticom je prinesla razburljiv preobrat v podaljških in deseto zmago za bele iz Madrida.

Klub Real Madrid se tako po dvanajstih letih spet veseli pokala, igralci pa so se svoje zmage razveselili tudi na način, ki ga v svetu nogometa obožujejo predvsem predstavnice nežnejšega spola, s slačenjem majic.

Da se je slekla zvezda kluba 29-letni Cristiano Ronaldo, smo potrebovali 120 minut, a se je splačalo. Po streljanju enajstmetrovke je Cristiano svoj klub s 4 : 1 popeljal v prepričljivo zmago, svoje veselje pa je poln testosterona pokazal s hitrim slačenjem majice. Slačenje pa za Ronalda niti ni tako posebna zadeva, še pred kratkim smo ga občudovali skorajda golega na naslovnici modne biblije Vogue, kjer so je fotografiral s svojo lepšo polovico Irino Shayk.

Na družabnih omrežjih se je poleg pohval njegovega telesa pojavilo tudi nekaj krepkih, kako za zmago niti ni bil pomemben njegov gol. Za preobrat na tekmi je bil seveda veliko bolj kot Ronaldo zaslužen Sergio Ramos, ki se je na srečo ženskih pogledov tudi slekel.