srbski pokal Vojvodina

Sreda, 24. 6. 2020, 22.10

Pokal Srbije, finale

Vojvodina prekinila vladavino Partizana

Nogometaši Vojvodine so zmagovalci srbskega nogometnega pokala. Novosadčani so v finalu v Nišu pred 5000 gledalci po enajstmetrovkah premagali beograjski Partizan s 6:4.

Po rednem delu je bil izid 2:2, Vojvodina je vodila z 2:0, Partizan je deset minut pred koncem zaostanek znižal, v zadnji minuti pa z mojstrskimi škarjicami Nemanje Pavlovića izenačil.

Vojvodina, ki je zadela vse strele z bele pike, tekmeci pa so dvakrat žogo poslali čez gol, je po letu 2014 osvojila svoj drugi naslov zmagovalca srbskega pokala, Partizanu pa preprečila peti zaporedni in skupno 17. naslov.

Sportal Mandarića niso prizadele žaljivke navijačev Olimpije, ampak nekaj drugega