3. 4. 2018,
20.10

6 let

Thermometer Blue 0,32

naj gol Prva liga Telekom Slovenije Ajdin Mulalić Grega Sorčan Jasmin Handanović

Torek, 3. 4. 2018, 20.10

6 let

Najboljše tri obrambe 25. kroga Prve Lige Telekom

Še zdaj je težko verjeti, kaj je uspelo Jasminu Handanoviću #video

Za nami je vroč 25. krog Prve Lige Telekom in tukaj so tri najlepše obrambe.

Pod prvo se je podpisal vratar Gorice Grega Sorčan, ki je z izvrstno obrambo ob pamet spravil Rudar, še lepše posredovanje je na večnem derbiju uspelo Jasminu Handanoviću. Še zdaj ni jasno, kako mu je to uspelo, a njegova magična obramba je preprečila vodstvo Olimpije z 2:0, česar Štajerci do konca srečanja skoraj zagotovo ne bi več ujeli.

Tretja obramba kroga pa pripada vratarju Domžal. Ajdinu Mulaliću, ki je zapustil vrata in zmanjšal kot Luki Vekiću ter v 86. minuti preprečil vodstvo Krškega. Nagrada za lepo obrambo je prišla le tri minute pozneje, ko je Domžalčanom deveto zaporedno zmago zagotovil Nermin Hodžić.