12.25

Juventus Napoli Roma Inter Fiorentina Samir Handanović Josip Iličić Lazio Valter Birsa Rene Krhin

Petek, 16. 8. 2013, 12.25

Iličić s Fiorentino do zmage v Neaplju, Milan brez Birse do točke v Rimu

V 29. krogu italijanskega prvenstva je Fiorentina z Josipom Iličićem premagala Napoli v gosteh z 1:0. Milan je brez Valterja Birse remiziral pri Laziu. Samir Handanović je z Interjem izgubil.

Kot prvi je od slovenskih legionarjev na zelenico v serie A pritekel Jasmin Kurtić, ki je pri zmagi Torina igral vseh 90. minut in prispeval tudi podajo za tretji zadetek Cira Immobileja, ki je zdaj tudi vodilni strelec v italijanskem prvenstvu.

Chievo je doma izgubil proti Romi z 0:2. Boštjan Cesar je za Verončane igral od prve do zadnje minute, Dejan Lazarević je bil na igrišču 70 minut.

Bologna je brez Reneja Krhina premagala Cagliari z 1:0.

Samir Handanović je branil vrata Interja, ki je doma nekoliko presenetljivo izgubil proti Atalanti z 1:2, potem ko so Milančani drugi gol prejeli v zadnji minuti tekme.

Josip Iličić je igral v drugem polčasu tekme med Fiorentine in Napolijem v Neaplju, ki so jo gostje dobili z 1:0 z golom tik pred koncem tekme.

Valter Birsa spet ni igral za Milan, ki je gostoval v Rimu pri Laziu in remiziral z 1:1.