Thermometer Blue 0

Goran Dragić Goran Dragić Beno Udrih NBA Saša Vujačić

Sreda, 23. 12. 2015, 19.07

Tudi dvojni dvojček prvega zvezdnika ni bil dovolj za Vujačićevo zmago

Tudi 29 točk Carmela Anthonyja ni zadostovalo za zmago košarkarjev New York Knicks. Kratkohlačniki - Saša Vujačić je prispeval štiri točke -, so klonili z 91:100.

Košarkarji New York Knicks so doživeli četrti zaporedni poraz v ligi NBA. Na gostovanju v Bostonu so izgubili z 91:100, Saša Vujačić pa je imel najvišjo minutažo na zadnjih šestih tekmah; igral je 15 minut in ob metu 1:3 dosegel štiri točke.

Na drugi strani sta bila pri Bostonu najučinkovitejša Isaiah Thomas z 21 točkami in Evan Turner z devetnajstimi. Za Boston je to najboljši niz v sezoni, saj je dobil četrto tekmo v zadnjih šestih dneh.

Prvi strelec tekme je bil glavni igralec New Yorka Carmelo Anthony z 29 točkami in 10 skoki.