3 leta, 3 mesece

Miha Zupan Jure Zdovc Domen Lorbek Klemen Prepelič Turčija Gašper Vidmar Jure Balažič

Petek, 27. 12. 2013, 12.35

Prepelič in soigralci na kolena spravili tudi Fenerbahče

V derbiju 22. kroga turškega prvenstva je Banvitspor Klemna Prepeliča po dramatični končnici za točko zmagal v gosteh pri Fenerbahčeju.

Klemen Prepelič je z vodilnim Banvitsporjem v derbiju kroga za točko premagal drugouvrščeni Fenerbahče v gosteh, a se ni najbolj izkazal. Igral je vsega 13 minut in ob metu iz igre 1-5 zadel le eno trojko.

Dosti bolje je pri visoki zmagi Usaka nad Aliago Petkimom igral Miha Zupan, ki se je v 17 minutah ob metu iz igre 3-6 in dveh zadetih izmed štirih prostih metih ustavil pri osmih točkah, dodal pa še sedem skokov.

Jure Balažič se je pri porazu Tofaša v gosteh pri Trabzonsporju ustavil pri 12 točkah in petih skokih.