Evroliga Zoran Dragić Baskonia Real Madrid Anthony Randolph Žan Mark Šiško Bayern München

Petek, 7. 2. 2020, 22.32

EVROLIGA, 24. KROG

Randolph in Dragić navdušila, Šiško najboljši asistent tekme

1

Zoran Dragić | Zoran Dragić je odlično izkoristil priložnost, ki jo je dobil, in Baskonii pomagal do nove zmage. | Foto Peter Podobnik/Sportida

Ta teden bosta v evroligi na sporedu dva kroga. V 24. krogu je Real Madrid v četrtek ob odlični igri Anthonyja Randolpha s 103:97 zmagal pri berlinski Albi. Baskonia Zorana Dragića je ob zelo dobri igri slovenskega reprezentanta z 79:65 premagala francoski Asvel. V petek pa je Bayern Žana Marka Šiška priznal premoč Valencii.

Nekdanji slovenski reprezentant Anthony Randolph je bil najboljši strelec tekme v Berlinu, kjer je za Real v dobrih 32 minutah igre dosegel 27 točk, dodal pa še šest skokov in asistenco.

Zelo dober večer je tudi za Zoranom Dragićem, ki je z Baskonio pred domačimi navijači odpravil Asvel, v vsega 14 minutah igre pa prispeval 12 točk in bil drugi strelec svoje ekipe. V statistiko je vpisal še skok.

Žan Mark Šiško je s svojim Bayernom v Münchnu gostil Valencio in izgubil, mladi Slovenec je odigral 18 minut in pol, dosegel 4 točke in dva skoka, tri žoge je ukradel in eno izgubil v kategoriji asistenc pa je bil prvi igralec tekme. Zbral jih je šest.