SiolNET. Sportal Hokej
2

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Spored svetovnega prvenstva na Češkem

2

termometer

Skupinski del v Ostravi in pragi bo potekal od 1. do 12. maja. Četrtfinalni boji bodo v obeh mestih potekali 14. maja, polfinale bo v Pragi 16. maja, tekmi za odličja bosta v Pragi 17. maja.

petek, 1. maj: 16.15 Kanada – Latvija Skupina v Pragi 16.15 ZDA – Finska Skupina v Ostravi 20.15 Češka – Švedska Skupina v Pragi 20.15 Rusija – Norveška Skupina v Ostravi

sobota, 2. maj: 12.15 Švica – Avstrija Skupina v Pragi 12.15 Slovaška – Danska Skupina v Ostravi 16.15 Francija – Nemčija Skupina v Pragi 16.15 Belorusija – Slovenija Skupina v Ostravi 20.15 Latvija – Češka Skupina v Pragi 20.15 Norveška – ZDA Skupina v Ostravi

nedelja, 3. maj: 12.15 Avstrija – Švedska Skupina v Pragi 12.15 Rusija – Slovenija Skupina v Ostravi 16.15 Kanada – Nemčija Skupina v Pragi 16.15 Belorusija – Slovaška Skupina v Ostravi 20.15 Francija – Švica Skupina v Pragi 20.15 Danska – Finska Skupina v Ostravi

ponedeljek, 4. maj: 16.15 Latvija – Švedska Skupina v Pragi 16.15 Rusija – ZDA Skupina v Ostravi 20.15 Kanada – Češka Skupina v Pragi 20.15 Norveška – Finska Skupina v Ostravi

torek, 5. maj: 16.15 Švica – Nemčija Skupina v Pragi 16.15 Danska – Belorusija Skupina v Ostravi 20.15 Avstrija – Francija Skupina v Pragi 20.15 Slovaška – Slovenija Skupina v Ostravi

sreda, 6. maj: 16.15 Švica – Latvija Skupina v Pragi 16.15 Rusija – Danska Skupina v Ostravi 20.15 Švedska – Kanada Skupina v Pragi 20.15 Slovaška – Norveška Skupina v Ostravi četrtek, 7. maj: 16.15 Češka – Francija Skupina v Pragi 16.15 ZDA – Belorusija Skupina v Ostravi 20.15 Švedska – Nemčija Skupina v Pragi 20.15 Finska – Slovenija Skupina v Ostravi

petek, 8. maj: 16.15 Češka – Avstrija Skupina v Pragi 16.15 Slovenija - Norveška Skupina v Ostravi 20.15 Nemčija – Latvija Skupina v Pragi 20.15 ZDA – Danska Skupina v Ostravi

sobota, 9. maj: 12.15 Francija – Kanada Skupina v Pragi 12.15 Belorusija – Rusija Skupina v Ostravi 16.15 Avstrija – Latvija Skupina v Pragi 16.15 Finska – Slovaška Skupina v Ostravi 20.15 Švedska – Švica Skupina v Pragi 20.15 Danska – Norveška Skupina v Ostravi

nedelja, 10. maj: 16.15 Nemčija – Češka Skupina v Pragi 16.15 Slovenija – ZDA Skupina v Ostravi 20.15 Švica – Kanada Skupina v Pragi 20.15 Slovaška – Rusija Skupina v Ostravi

ponedeljek, 11. maj: 16.15 Nemčija – Avstrija Skupina v Pragi 16.15 Finska – Belorusija Skupina v Ostravi 20.15 Švedska – Francija Skupina v Pragi 20.15 Slovenija – Danska Skupina v Ostravi

torek, 12. maj: 12.15 Kanada – Avstrija Skupina v Pragi 12.15 Norveška – Belorusija Skupina v Ostravi 16.15 Latvija – Francija Skupina v Pragi 16.15 ZDA – Slovaška Skupina v Ostravi 20.15 Češka – Švica Skupina v Pragi 20.15 Finska – Rusija Skupina v Ostravi

Četrtfinale (v Pragi in v Ostravi): četrtek, 14. maj: 15.15 četrtfinale 1 (v Ostravi) 16.15 četrtfinale 2 (v Pragi) 19.15 četrtfinale 3 (v Ostravi) 20.15 četrtfinale 4 (v Pragi)

Polfinale (v Pragi): sobota, 16. maj: 15.15 polfinale 1 19.15 polfinale 2

Tekmi za odličja (v Pragi): nedelja, 17. maj: 16.15 tekma za 3. mesto 20.45 finale

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin