SiolNET. Sportal Drugi športi
3

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Začenja se smučarska sezona

3

termometer

Na ledeniku Rattenbach v Avstriji bodo veleslalomistke odprle novo sezono svetovnega pokala v alpskem smučanju, rokometašice Krima pa v Metzu začenjajo z ligo prvakinj …

Napovednik športnih dogodkov za soboto, 24. oktobra:

Nogomet PrvaLiga, 14. krog: 15.00 Nafta Lendava - Olimpija Ljubljana 15.00 Interblock - Labod Drava 18.00 Maribor - Domžale 18.00 Hit Gorica - CM Celje 20.15 Rudar Velenje - Luka Koper Kvalifikacije za SP 2011, ženske: 14.00 Krško: Slovenija - Finska


Košarka Liga NLB, 4. krog: 19.00 Union Olimpija - Crvena zvezda 19.00 Cibona - Helios Liga Telemach, 3. krog: 19.00 PRO-TEK Zasavje - Elektra Esotech 19.00 Šenčur CP KR - Luka Koper 19.00 Hopsi Polzela - TCG Mercator 19.30 Zlatorog Laško - Šentjur 20.00 Geoplin Slovan - Krka 1. ženska SKL, 2. krog: 18.00 Ježica - Triglav 18.00 Domžale - Kozmetika Afrodita 20.00 Odeja - Konjice


Odbojka Pokal Challenge, ženske, 1. krog, povratna tekma: 18.00 Sloving Vital - Jedinstvo Brčko Srednjeevropska liga, moški, 4. krog: 20.00 MOK Zagreb - ACH Volley Srednjeevropska liga, ženske, 3. krog: 19.30 Doprastav Bratislava - Nova KBM Branik 1. DOL Radenska Classic, moški, 6. krog: 17.30 UKO Kropa - Svit Unimetal 17.30 Galex-Mir - Krka 18.00 Astec Triglav - Calcit Kamnik 20.00 Ekipa Marchiol Vodi - MTB Maribor 1. DOL Radenska Naturelle, ženske, 5. krog: 18.00 Hit Nova Gorica - Ecom Ruše 19.00 Aliansa - TPV Novo mesto 19.00 Ljubljana - Luka Koper


Tenis Moskva: ATP, WTA Stockholm: ATP Luxembourg: WTA


Plavanje Rio de Janeiro: svetovni pokal, kratki bazen


Reli Cardiff: SP, reli po Veliki Britaniji


Alpsko smučanje Sölden: svetovni pokal, veleslalom, ženske: 9.45 1. vožnja 12.45 2. vožnja


Rokomet MIK 1. liga, 7. krog: 17.00 Slovan - Gorenje 18.30 Celje Pivovarna Laško - Merkur 19.00 Cimos Koper - Krško 19.00 Jeruzalem Ormož - Klima Petek Maribor 19.00 Trimo Trebnje - Ribnica Riko hiše Liga prvakinj, 1. krog: skupina A: 18.00 Metz - Krim Mercator 1. SRL, 5. krog: 17.00 Izola - Evro Casino Kočevje 18.00 Zagorje GEN-I - Celjske mesnine 18.00 Celeia Žalec - Mercator Tenzor Ptuj 18.00 Piran Vrtovi Istre - Olimpija


Hokej DP, 9. krog: 17.00 Jesenice mladi - Slavija 17.15 HK Olimpija - Triglav 19.00 Maribor - MK Bled 17.20 Graz 99ers - Partizan


Namizni tenis 1. SNTL moški in ženske, 4. krog


Futsal Liege: prijateljska tekma 20.00 Belgija - Slovenija

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin