SiolNET. Slavni
0,53

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Zvezdnice, ki navdušujejo tudi brez ličil

0,53

termometer

Vse več zvezdnic je pripravljenih z oboževalci deliti selfieje, na katerih so brez ličil, in tako pokazati svojo naravno lepoto. Med njimi so tudi znane Slovenke.

Manekenke, igralke in tudi pevke imajo ekipe stilistov, frizerjev in vizažistov, ki skrbijo za njihov brezhiben videz. Včasih pa se odločijo, da bodo s svetom delile, kakšne so videti, ko se zjutraj zbudijo nenaličene, in se tako približati svojim oboževalcem.

Zvezdnice, ki pokažejo svojo naravno lepoto brez ličil, tako pokažejo, da so tudi one samo ljudje, številne pa tako sporočajo, da se morajo ženske dobro počutiti v svoji koži tudi brez ličil.

Vse več zvezdnic, tudi tistih, ki niso več v najstniških letih, s svojimi objavami dokazuje, kako fantastično so videti brez ličil.

 

😘

A photo posted by Katie Holmes (@katieholmes212) on

 

Happy Sunday everyone! Happy Sunday!

A photo posted by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 

#nomakeup for my 44th birthday, embracing my past and future. Thank you for the instalove #goopgoesmakeupfree @goop

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

 

First day at 50. Thank you for all of the birthday wishes yesterday! 💋•

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

 

Doing my emails with Joe on this rainy day. #SharonStone

A photo posted by Sharon Stone (@sharonstone) on

 

Wet hair, no make up, no filter, no retouch, but very good light. #hair #nomakeup #nofilter #noretouch #light

A photo posted by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

 

rain is fallin, steal some covers

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

😻

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

I woke up like thissss (With a cat on me)

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

 

tuesday.

A photo posted by badgalriri (@badgalriri) on

 

First IG selfie. Early morning✔️no makeup ✔️filter✔️✔️

A photo posted by Megan Fox (@the_native_tiger) on

 

Humidity

A photo posted by Diane Kruger (@dianekruger) on

 

A photo posted by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

 

A video posted by @adele on

 

Reading a 📚 that's not out yet -it's SO good. Total page turner! #lazysaturdayz #weekendz

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

 

Birthday bun / Una ducha y a celebrar mi cumple! Shak

A photo posted by Shakira (@shakira) on

 

Petra ma zlate roke...masira, gnete, da gube ne bojo (pre)globoke...🔝👌 #facial #treatment #massage #hands #face

A photo posted by Špela Grošelj (@spelagroselj) on

 

...in (za)spala bom zdej takoj. 💤💤💤 #dogtired #whataday #sleepyhead #night #goodnight #bw #blackandwhite

A photo posted by Špela Grošelj (@spelagroselj) on

saša lendero Foto: Facebook/Saša Lendero

 

Priceless ... ❤️ #lanamoja /#mancaspik #ilovemydaughter

A photo posted by Manca Spik (@mancaspik) on

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin