Ferencvaroš Uroš Bregar liga prvakinj Krim Mercator Krim Mercator

Nedelja, 25. 10. 2020, 17.46

LIGA PRVAKINJ, 6. KROG

Krimovke po slabšem drugem polčasu ostale praznih rok

Krim Mercatzor - Vipers (liga prvakinj) | Krimovke so na Madžarskem izgubile s 25:32. | Foto Siniša Kanižaj/Sportida

Krimovke so na Madžarskem izgubile s 25:32.

Rokometašice Krima Mercatorja so v 6. krogu lige prvakinj gostovale na Madžarskem in pri Ferencvarošu po slabšem drugem polčasu izgubile s 25:32 (14:14). Kar štiri tekme so zaradi varnostnih razlogov prestavljene.

Ljubljanske rokometašice so pred tednom dni prvič v tej sezoni okusile slast zmage v ligi prvakinj, potem ko so v Stožicah na kolena spravile tekmice iz nemškega Bietigheim-Bissingena, tokrat pa se jim na gostovanju pri tradicionalnih madžarskih tekmicah ni izšlo.

Varovanke Uroša Bregarja so v prvem polčasu tudi vodile, v drugega so se odpravile z izenačenjem in se dobro držale do rezultata 23:23. Nato so jim gostiteljice ušle tudi za osem zadetkov, na koncu pa slavile z 32:25.

Najbolj razpoložena pri zmagovalkah je bila z desetimi zadetki Nizozemka Antje Angela Malestein, pri slovenskih prvakinjah sta Branka Konotar in Samara Da Silva Vieira dosegli po štiri gole.

Ljubljančanke bodo v prihodnjem krogu v soboto, 7. novembra, gostile Bukarešto.