Thermometer Blue 0,72

Al-Nassr Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo

Četrtek, 22. 2. 2024, 10.03

Kakšna neumnost vratarja, Ronaldu se je smejalo #video

Cristiano Ronaldo | Cristiano Ronaldo je dosegel drugi zadetek za Al Nassr po grobi napaki vratarja (gol si poglejte v spodnjem videu). | Foto Reuters

Al Nassr Cristiana Ronalda se je v uvrstil v četrtfinale azijske lige prvakov, potem ko je ekipa iz Rijada z 2:0 premagala Al Fayho, ki prav tako prihaja iz Savdske Arabije. Zadnjo besedo na tekmi je imel Portugalec, ki je zadel za 2:0, skupno pa je Al Nassr napredoval z rezultatom 3:0.

Poglejte si napako vratarja, ki jo je Ronaldo izkoristil

Brazilski napadalec Otavio, ki igra za portugalsko reprezentanco, je kot prvi zadel v 17. minuti, drugi gol na tekmi pa je v zadnjih minutah prispeval Cristiano Ronaldo po grobi napaki vratarja gostujoče ekipe.

Al Nassr se bo v naslednjem krogu azijske lige prvakov pomeril z Al Ainom, potem ko je ekipa Hernana Crespa premagala Nasaf iz Uzbekistana z zadetkom v sodniškem podaljšku, ki ga je dosegel Soufiane Rahimi.