8 let, 3 mesece

Juventus Napoli Roma Inter Fiorentina Samir Handanović Josip Iličić Lazio Valter Birsa Rene Krhin

Petek, 16. 8. 2013, 12.25

Juventus potrdil vodstvo v Italiji, Iličić zabil evrogol (video)

V 35. krogu Serie A je Roma premagala Milan, pri katerem Valter Birsa ni igral. Inter in Napoli sta remizirala. Chievo Dejana Lazarevića in Boštjana Cesarja je bil poražen. Nova zmaga Juventusa.

Inter je z razpoloženim Samirjem Handanovićem, ki je ostal še na tretji zaporedni tekmi nepremagan, v sobotnem derbiju remiziral z Napolijem (0:0). Fiorentina Josipa Iličića pa je s 3:0 premagala Bologno Reneja Krhina. Iličić, ki je s pravo mojstrovino povišal vodstvo gostov na 2:0, je igral do 76. minute, Krhin pa je bil zamenjan ob polčasu.

Chievo je tudi z igralcem več izgubil pri Sampdorii, Boštjan Cesar je igral celotno tekmo, Dejan Lazarević pa je vstopil v 66. minuti. Torino je ob pomoči Jasmina Kurtića, ki je igral celo tekmo, premagal Udinese in se povzpel po lestvici.