22.33

4 leta, 4 mesece

Thermometer Blue 0,91

1

Gianluigi Buffon serie A Juventus Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo italijansko prvenstvo Josip Iličić Žan Majer Jasmin Kurtić Valter Birsa

Nedelja, 22. 12. 2019, 22.33

Italijansko prvenstvo, 17. krog

Iličić čaral in ponižal AC Milan #video

1

Josip Iličić | Josip Iličić je v statistiko vpisal dva zadetka in podajo.  | Foto Getty Images

Josip Iličić je v statistiko vpisal dva zadetka in podajo.

Atalanta je na prvi nedeljski tekmi 17. kroga serie A pred domačimi gledalci s kar 5:0 razbila AC Milan. Josip Iličić, ki je igral do 80. minute, je dosegel dva zadetka, temu pa dodal še podajo za zadetek za 1:0. Lecce brez kaznovanega Žana Majerja gosti Bologno. V soboto je Inter Samirja Handanovića razbil Genoo (4:0) in ponovno skočil pred Juventus, ki je že v sredo ugnal Sampdorio.

Drugi zadetek Iličića proti AC Milanu:

Udinese je v soboto z 2:1 ugnal Cagliari Valterja Birse, ki je tekmo izpustil zaradi poškodbe, Spal pa je z 2:1 ugnal Torino in prišel do pomembnih točk v boju za obstanek. Jasmin Kurtić je za zmagovalce igral do 74. minute.