22.42

5 let, 5 mesecev

Thermometer Blue 0,06

1

angleško prvenstvo Manchester United Manchester City Chelsea Tottenham Liverpool Arsenal

Ponedeljek, 26. 11. 2018, 22.42

Angleško prvenstvo, 13. krog

Za konec zmaga Newcastla, Gorenc Stanković zaigral v končnici tekme, Arsenal do novih treh točk

1

Harry Kane | Veselje Harrya Kanea in Heung-Min Sona ob zmagi Tottenhama nad Chelseajem. | Foto Getty Images

Veselje Harrya Kanea in Heung-Min Sona ob zmagi Tottenhama nad Chelseajem.

V 13. krogu premier league na Wembleyju je Tottenham v londonskem derbiju visoko s 3:1 premagal do tega kroga še neporaženi Chelsea. Vodilni Man City je že v prvem polčasu opravil delo proti West Hamu, Liverpool je do zmage prišel na gostovanju pri Watfordu, Manchester United pa je doma le remiziral s Crystal Palace. V nedeljo je Arsenal slavil na gostovanju pri Bournemouthu (1:2). Huddersfield Jona Gorenca Stankovića je z 2:0 ugnal Wolverhampton. Slovenski nogometaš je v igro vstopil v 93. minuti srečanja.

8 - Agüero (Man City), Aubameyang (Arsenal)
7 - Hazard (Chelsea), Sterling (Manchester City), Kane (Tottenham), Salah (Liverpool), Mitrović (Fulham), Murray (Brighton)
6 - Mané (Liverpool), Wilson (Bournemouth), Richarlison (Everton), Martial (Man Utd), Sigurdsson (Everton)