23.19

Goran Dragić Goran Dragić Zoran Dragić

Sreda, 5. 11. 2014, 23.19

Udrihu se je smejalo, Dragića bila razočarana

Prvo od petih domačih tekem, ki jih imajo košarkarji Phoenix Suns pred seboj so izgubili proti Memphisu. Veselje po slovenskem derbiju je torej imel Beno Udrih.

Za Memphis Grizzlies je to že peta zmaga v letošnji sezoni in sploh še ne pozna poraza. Delež k zmagi s 102:91 je prispeval tudi Beno Udrih, ki je imel na koncu šest točk (3/6 met iz igre), v statistiko pa je vpisal še tri podaje in dva skoka.

Če se je Udrihu smejalo po novem uspehu, pa je bilo razočaranje pri Goranu Dragiću, ki ni našel pravega ritma in v 25 minutah prispeval ravno toliko točk kot Udrih (3/9 met iz igre), imel isto število podaj, vknjižil pa je še en skok.

Njegov brat Zoran tokrat ni bil v postavi Phoenix Suns, ki so po dobrem prvem polčasu začeli počasi padati v tretji četrtini, ki so jo izgubili z 19:30.

Nepremagljivi tako kot Memphis ostajajo tudi košarkarji Golden State Warriors, ki so tokrat pred domačim avditorijem preskočili še LA Clippers.

Nov poraz pa je doživel LeBron James. Njegov Cleveland je moral na gostovanju priznati premoč Utah Jazz, pri katerih je v novi sezoni v strokovnem štabu tudi Chris Thomas - v zadnjih dveh reprezentančnih akcijah pomočnik slovenskima selektorjema Božidarju Maljkoviću in Juretu Zdovcu.