8 let, 1 mesec

Goran Dragić Goran Dragić Zoran Dragić Damian Lillard

Četrtek, 5. 2. 2015, 15.54

Povozili Gorana Dragića in druščino ter dali Zoranu priložnost

Košarkarji Phoenix Suns na čelu z našim Goranom Dragićem so v Portlandu naleteli na previsoko oviro. Priložnost je dobil mlajši brat Zoran. Košarkarji Clevelanda do dvanajste zaporedne zmage.

Po treh četrtinah še ni kazalo, da bodo košarkarji Phoenixa doživeli takšen poraz. Zaostajali so vsega s 65:66, ko se je na njih usul plaz košev Portlanda.

Goran Dragić in soigralci v končnici niso pokazali prave obrambe. V zadnjih 12 minutah so prejeli kar 42 točk ter na koncu izgubili s 87:108. Slovenski košarkar je tekmo končal pri devetih točkah, petih podajah in treh skokih.

Ker se je zaostanek iz minute v minuto povečeval, je glavni trener Jeff Hornacek v igro poslal tudi mlajšega od bratov Dragić. Zoran Dragić je tako preživel na parketu minuto in 55 sekund, v tem času dvakrat vrgel na koš in enkrat tudi zadel ter tekmo končal pri dveh točkah.

Zato pa z naletom ne pojenjajo košarkarji Clevelanda. Na domačem parketu so prišli še do dvanajste zaporedne zmage. Tokrat so pod njihovo težo padli igralci Los Angeles Clippers.

Najboljša moža na parketu sta bila v domačih vrstah. Kevin Love se je lahko pohvalil s 24 točkami in 9 skoki, veliki LeBrona James pa s 23 točkami in 9 podajami.