20.07

Beno Udrih Dallas Mavericks Memphis Grizzlies

Torek, 27. 1. 2015, 20.07

Grizliji pomalicali Maverickse iz Dallasa, Udrih prispeval 8 točk

Grizliji, kjer igra tudi slovenski košarkar Beno Udrih, so v gosteh z 19 točkami prednosti ugnali Dallas. V Detroitu razigrana Kavalirja Kyrie Irving (38 točk) in LeBron James (32 točk).

Moštvo košarkarske lige NBA Memphis Grizzlies je v gosteh s 109:90 premagalo Dallas Mavericks. V noči na sredo je ekipa Bena Udriha našla več navdiha proti Dallasu, Udrih pa je v 21 minutah dosegel osem točk, pet podaj in dva skoka. Z 22 točkami je bil najboljši Zach Randolph, pri Dallasu sta jih Chandler Parsons in Monta Ellis dosegla po 19.

Najbolj dramatično je bilo na tekmi med Golden State Warriors in Chicago Bulls, na kateri so drugi zmagali po podaljšku s 113:111. Sedem sekund pred koncem dodatnega dela igre je dvoboj odločil Derrick Rose (30 točk, 13:33 met iz igre) in končal niz devetnajstih zaporednih domačih zmag Bojevnikov. Španec Pau Gasol je bil na pragu dvojnega trojčka (18 točk, 16 skokov in osem podaj).

Košarkarji Indiane Pacers so doma izgubili s Toronto Raptors z 91:104, Detroit Pistons s Cleveland Cavaliers s 95:103, Miami Heat z Milwaukee Bucks s 102:109, Los Angeles Lakers pa z Washington Wizards z 92:98.