Thermometer Blue 0

HK ECE Celje Zell am See liga INL

Nedelja, 20. 12. 2015, 9.48

Založani padli na zadnje mesto

Hokejisti Celja so v sklopu lige INL gostovali pri Zell am See-ju, ki je kneze premagal s 4:2. V sredo je Slavija padla na zadnje mesto.

V obračunu zadnjih ekip lige je bila boljša domača, temelje zmagi pa postavila že v uvodni tretjini. Po osmih minutah je bilo 3:1, po prvi tretjini pa 5:2. Nadaljevanje je bilo bolj izenačeno, toda zaostanka Založanom ni uspelo izničiti. Za goste so zadeli Tadej Snoj, Borna Šilović in dvakrat Nik Truden.

Celjane je sicer v šesti minuti v vodstvo popeljal Aljaž Ribič, a so nato Igor Rataj, ter Florian in Tobias Dinhopel poskrbeli za vodstvo s 4:1.Žiga Grahut je v 45. minuti vrnil nekaj upanja in znižal na 4:2, a je pri tem rezultatu tudi ostalo