Thermometer Blue 0

liga NHL Washington Capitals

Ponedeljek, 28. 12. 2015, 22.01

V zadnji tretjini toča golov in deveta zaporedna zmaga Washingtona

V noči na četrtek je bilo v ligi NHL na sporedu pet tekem. Svoj zmagovalni niz nadaljujejo hokejisti Washington Capitals.

Washington je na domačem ledu z izidom 5:2 premagal Buffalo Sabers in tako dosegel deveto zaporedno zmago. Po prvih dveh tretjinah domačim hokejistom ni kazalo najbolje, saj so še zaostajali za gol. V zadnji tretjini so se le prebudili in gostujoči ekipi natresli štiri gole. Pri Washingtonu je bil najbolj uspešen Aleksander Ovečkin, ki je za svojo ekipo prispeval dva gola.