Thermometer Blue 0

NHL Minnesota Wild

Sobota, 5. 12. 2015, 18.33

Trije goli Vrbate za zmago Vancouvra

V noči na torek so bili v profesionalni hokejski ligi NHL na sporedu trije obračuni. Na tekmi med Vancouver Canucks in Buffalo Sabres se je izkazal Radim Vrbata, ki je trikrat zadel v polno.

Vrbata je vpisal svoj še šesti karierni hat-trick, Vancouver pa je doma prekinil niz petih zaporednih porazov.

Hokejisti Boston Bruins so na domačem ledu morali priznati premoč Nashville Predators z 2:3. Roman Josi je prispeval prva dva gola za gostujočo ekipo, Viktor Arvidsson pa je z golom v 56. minuti Nashvillu zagotovil zmago.

Na tretji tekmi večera je ekipa Colorado Avalanche doma v Denverju po podaljšku z 2:1 premagala Minnesota Wild. Domači so povedli v 25. minuti, zadel je Tyson Barrie. Gostje so izenačili v 54. minuti, ko je bil uspešen Zach Parise. John Mitchell je odločil tekmo z golom v četrti minuti podaljška.

Hokejisti Los Angeles Kings, za katere igra tudi Slovenec Anže Kopitar, bodo v noči na sredo gostovali pri Columbus Blue Jackets.