21.17

Aleš Kranjc Rok Tičar Mitja Robar Robert Sabolič

Sobota, 23. 2. 2013, 21.17

Podaji Tičarja in in Robarja, "hat-trick" Saboliča

V 48. krogu lige DEL je Köln Aleša Kranjca in Roka Tičarja doma premagal Straubing, Krefeld Mitje Robarja pa je bil uspešen v gosteh pri Berlinu. Ingolstadt na krilih Roberta Saboliča ugnal Hannover.

Krefeld je po podaljških s 4:3 ugnal Berlin. Mitja Robar je bil podajalec pri prvem golu Krefelda, ko je Tomas Kurke zabil v 5. minuti druge tretjine. Köln je s 5:3 doma premagal Straubing. Rok Tičar je bil podajalec pri drugem golu svoje ekipe, ko je v polno zadel Christopher Minard. Tako Krefeld kot vodilni Köln sta si že zagotovila končnico, Köln že četrtfinale. V tem krogu pa je zablestel Robert Sabolič, ki je za svoj Inngolstadt na gostovanju v Hannovru zabil tri gole in s tem prispeval levji delež k zmagi svojega moštva s 4:1.