19.51

liga KHL Jan Muršak CSKA Moskva Medveščak Zagreb Marcel Rodman Slovan Bratislava Žiga Jeglič Rok Tičar

Ponedeljek, 8. 9. 2014, 19.51

Muršak spet zabil, CSKA ostaja stoodstoten, prvi poraz Slovana

Nova tekma, nov zadetek Jana Muršaka, ki je v odlični strelski formi. K zmagi CSKA Moskve je slovenski napadalec prispeval zadetek in podajo. Prvi poraz za Slovan iz Bratislave, četrti za Medveščak.

Muršakovi so se tokrat doma zoperstavili hokejistom Traktorja iz Čeljabinska in prišli še do tretje zmage na tretji tekmi nove sezone. Štajerec je k slavju z 2:0 dodal en zadetek, in sicer za vodstvo z 1:0, in še podajo za končnih 2:0. CSKA tako brez oddane točke ostaja na vrhu zahodne konference.

Na četrtem obračunu sezone je prvi poraz doživel Slovan iz Bratislave, za katerega igrata Žiga Jeglič in Rok Tičar. Slovanovci so proti Ak Barsu iz Kazana vodili z 2:0 in 3:2, a v zadnjih desetih minutah prejeli dva zadetka in izgubili s 3:4. Jeglič se je tokrat vpisal med podajalce pri zadetku za vodstvo s 3:2.

Pot do prve točke pa še naprej iščejo Marcel Rodman in igralci Medveščaka, ki so izgubili še četrtič zapored. Od Zagrebčanov je bil v sredo s prepričljivih 6:0 boljši aktualni prvak Metallurg iz Magnitogorska. Rodman je tokrat v statistiko vpisal 2+10 kazenskih minut.