Neverjetno! Sedma zaporedna zmaga za Kopitarjeve kralje! #video

0,13

termometer

Los Angeles Kings
Kingsom Anžeta Kopitarja gre zadnje dni vse kot po maslu. Pred domačimi navijači so dosegli že sedmo zaporedno zmago. Foto: Getty Images

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja so ponoči na domačem ledu v dvorani Staples center dosegli svojo sedmo zaporedno zmago. S 3:2 so premagali moštvo Ottawa Senators, in se dvignili z dna zahodne konference. Anže Kopitar je na ledu preživel 22 minut in v tem času enkrat streljal na gol, a pri tem ni bil dovolj natančen.

Za Senatorje iz Ottawe, ki so povedli v 29. sekundi tekme z golom Bobbyja Ryana je zadel še Jayce Hawryluk, za Kings pa so bili natančni Trevor Lewis, Gabriel Vilardi in Martin Frk. Njegov zmagoviti zadetek si lahko ogledate v spodnjem videu.

Več sledi ...

Boston Bruins Sportal Boston prekinil zmagovalni niz Philadelphie Flyers, tudi liga NHL bo čutila koronavirus

Chicago Blackhawks : San Jose Sharks 6:2
Edmonton Oilers : Winnipeg Jets 2:4
Anaheim Ducks : St. Louis Blues 2:4
Colorado Avalanche : New York Rangers 3:2 (podaljšek)
Los Angeles Kings : Ottawa Senators 3:2
(Anže Kopitar je v 21:50 minute za Los Angeles enkrat streljal na gol)