SiolNET. Sportal Drugi športi
4

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Pestra športna sobota

4

termometer

Tokratna športna sobota bo pestra, kot že dolgo ni bilo. Nogomet, košarka, odbojka, reli, rokomet in še in še ...


Nogomet 1. SNL, 15. krog: 16.00 Hit Gorica - Luka Koper 18.00 Nafta Lendava - CM Celje 20.00 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 20.00 Domžale - Maribor


Košarka liga ABA, 3. krog: 17.00 Crvena zvezda - Union Olimpija 18.00 Hemofarm - Helios 19.00 Krka - Široki Brijeg liga Telemach, 1. krog: 19.00 Elektra Šoštanj - Rogaška Crystal 19.00 Hopsi Polzela - Maribor Messer 19.00 Šentjur - Parklji 20.00 LTHcast Mercator - Geoplin Slovan 1. ženska SKL, 1. krog: 20.00 AJM - Rogaška 20.00 Ilirija - Domžale 20.00 Athlete Celje - Odeja KED 20.00 Pomurje - Grosuplje 20.30 Triglav - Ježica


Odbojka 1. DOL Radenska Classic, moški, 3. krog: 20.00 Sip Šempeter - Calcit Volleyball 18.00 Uko Kropa - Go Volley 18.00 Astec Triglav - Panvita Galex 20.00 Maribor ACH Volley 19.00 Salonit Anhovo - Krka 1. DOL Radenska Naturelle, ženske, 2. krog: 18.00 Aliansa - Jesenice Bled 18.00 Hit Nova Gorica - Prevalje 18.00 Luka Koper - Formis Bell


Formula 1 Yeongam: VN Južne Koreje 07.00 kvalifikacije


Reli DP: reli Idrija Cerkno


Tenis Linz: turnir WTA Osaka: turnir WTA Šanghaj: masters ATP


Kolesarstvo dirka po Lombardiji


Namizni tenis Gdansk: EP dvojice, ženske 10.00 polfinale 17.15 finale dvojice, moški 11.30 polfinale 16.15 finale 13.00 posamično, ženske, četrtfinale 18.15 posamično, moški, četrtfinale


Rokomet 1. NLB Leasing, 7. krog: 17.00 Loka - Maribor Branik 19.00 Trimo Trebnje - Krka 19.00 Celje Pivovarna Laško - Jeruzalem Ormož 1. SRL, ženske, 5. krog: 16.30 Olimpija - Piran 19.00 Mercator Tenzor Ptuj - Veplas Velenje 20.00 Burja Škofije - Antrum Sežana


Sabljanje Catania: SP


Gimnastika Tokio: SP v športni gimnastiki 06.30 finali po orodjih (5) ženske: preskok, dvovišinska bradlja moški: parter, konj z ročaji, krogi


Hokej DP, liga Slohokej, 8. krog: 17.00 Jesenice mladi - Triglav 18.00 Partizan - Mladost 19.00 Slavija - HK Olimpija 19.00 HDD Bled - Maribor


Šp. plezanje Tržič: DP, težavnost 14.00 kvalifikacije, ženske in moški 19.00 finale, ženske in moški Jiangyin: masters, težavnost 04.00 kvalifikacije, ženske in moški

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin